Accelerate: content-single.php

Bluza i sukienka Romwe

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować nasze sierpniowe zamówienie z Romwe ;) W piątek otrzymałam paczkę z bluzą oraz sukienką. Ostatnio lato zawitało do Wałcza. Mam nadzieję, że zostanie z nami jeszcze trochę :)

Bordowa koszula i bordowa bluza Romwe

Bluzę zamówiła Agnieszka ;) Tak jak poprzednie rzeczy z Romwe jest dobrze uszyta. Bardzo miła w dotyku. Będzie idealna na chłodniejsze wieczory.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

Sukienkę zamówiłam dla siebie. W tym przypadku mam tylko zastrzeżenia do rozmiaru. Jest trochę za duża i nie zgadza się z wymiarami podanymi na stronie. Gdybym nie związała jej na dole to  wisiałaby na mnie ;) Materiał jest bardzo fajny, dlatego będę ją zwężać ;) Poza tym nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Przypadło Wam coś do gustu? Miałyście już jakieś nieudane zamówienia? :)

Bluza <<klik>>

Sukienka <<klik>>

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924