Accelerate: content-single.php

Acerin Zdrowe Stopy: maska-krem i dezodorant do stóp

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Pielęgnując skórę dużą uwagę przywiązujemy do miejsc widocznych, o stopach przypominając sobie dopiero latem. A co, gdyby poświęcić im chwilę już teraz? W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić dwa kosmetyki do stóp, które miałam okazję testować w ostatnim czasie.

Kosmetyki do stóp Acerin

Maska-krem do stóp według obietnic producenta ma przede wszystkim zmiękczać, nawilżać i poprawiać sprężystość skóry. Zawiera w sobie składniki aktywne takie jak mocznik (w 15% stężeniu), masło shea, olej ze słodkich migdałów, prowitaminę B5, alantoine oraz proteiny pszenicy.

Kosmetyk znajduje się w plastikowym słoiku o pojemności 125-mililitrów. Grafika jest prosta i estetyczna. Krem jest zabezpieczony poprzez aluminiowe wieczko, dzięki czemu mamy pewność, że kosmetyk nie był wcześniej otwierany.

Maskę nakładałam grubą warstwą wyłącznie na noc, w połączeniu z tak zwanymi skarpetkami SPA. Konsystencja kosmetyku jest dość lekka, kremowa. Zapach jest delikatny, nieco mydlany.

Maska-krem bardzo dobre nawilża i stopniowo zmiękczając suchą skórę stóp. Kosmetyk stosowany regularnie pozwala mi na utrzymanie stóp w dobrej kondycji. Nie jestem w stanie ocenić jej działania łagodzącego, gdyż nie mam problemu z podrażnieniami czy pęknięciami na stopach.

Maska-krem do stóp Acerin

Więcej o składnikach maski Acerin 

Drugim kosmetykiem, który miałam okazję przetestować jest dezodorant do stóp Woman Fresh. Kosmetyk towarzyszył mi przez około miesiąc (na tyle mi wystarczył) i był przeze mnie testowany w warunkach zwyczajnej aktywności, jednak przy nieco grubszych skarpetkach :).

Nie mam problemu ze wzmożoną potliwością stóp, jednak jako, że spędzam dużo czasu poza domem lubię czuć się świeżo. Tak też było w przypadku tego produktu. Po powrocie do domu wciąż czułam jeszcze świeży zapach dezodorantu.

Kosmetyk ma krótki skład i nie zawiera w sobie aluminium. Myślę, że jest warty wypróbowania.

Dezodorant Acerin

Skład oraz opis dezodorantu

Podsumowując, cieszę się, że mogłam poznać kosmetyki do stóp Acerin. Uważam, że są to produkty w przystępnej cenie warte zainteresowania.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962