Zamówienie ze sklepu Tosave.com

Około miesiąc temu otrzymałyśmy propozycję od chińskiego sklepu TOSAVE.COM dzięki której mogłam wybrać kilka rzeczy ze sklepu, które pokaże Wam w dzisiejszym wpisie.

Pierwszą rzeczą na którą się zdecydowałam było podświetlane lusterko, które od jakiegoś czasu planowałam zamówić na Aliexpress, jednak nie do końca byłam przekonana. Lusterko przyszło dość niechlujnie owinięte w rozchylonym cienkim kartoniku, jednak bez żadnych uszkodzeń.

Dużą zaletą lusterka jest możliwość ustawienia go w zależności od potrzeb. Ruchome tu są zarówno „drzwiczki”, które po wewnętrznej stronie są lustrzane, jak i podstawka z tyłu, którą możemy regulować kąt nachylenia lusterka z czego choć odpakowałam je wczoraj, już zdążyłam skorzystać.

Lusterko jest proste i solidne. Aby skorzystać z podświetlających właściwości lusterka potrzebne są dwie baterie CR2032, które nie są dodane do lusterka.

Lusterko zamykane tosave.com

Lusterko podświetlane tosave.com

Drugą rzeczą jaką wybrałam był statyw. Zdarza się, że trzęsą mi się ręce i mam problem ze zrobieniem ostrego zdjęcia. Próbowałam korzystać z popularnego na chińskich stronach statywu „pajączka”, jednak mi się nie sprawdzał.

Statyw posiada możliwość regulacji wysokości za pomocą specjalnych zacisków. Warto wspomnieć o gumowych nakładkach na nóżki, które powinny wspomagać stabilność statywu na różnych powierzchniach.

W zestawie nie było pokrowca, co może sugerować zdjęcie w aukcji.

Generalnie co do otrzymanego przedmiotu też mam mieszane odczucia – z jednej strony jest stabilny, z drugiej widać niedociągnięcia w jego wykonaniu. Decydowałam się jednak na niego z pełną odpowiedzialnością, wiedząc czego mogę się spodziewać i wydaje mi się, że na razie będzie ok :).

Aparat umieszczony na statywie Tosave.com

Statyw fotograficzny

Statyw fotograficzny ToSave

Statyw fotograficzny z gumowymi nóżkami

Statyw na pełnej wysokości

Ostatnią rzeczą są płatki, które przykleja się pod oczy w celu zebrania osypujących się kosmetyków. Jest to typowy gadżet, być może zbędny, ale chętnie wypróbuje je przed większym wyjściem.

Płatki pod oczy ToSave.com

Znacie sklep TOSAVE.COM? Co sądzicie o moim zamówieniu? Podzielacie moje mieszane odczucia co do tych rzeczy?