Accelerate: content-single.php

Koszula i bluza z Romwe

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dzisiaj przychodzę do Was z moim najnowszym zamówieniem z Romwe. Ostatnio zamówiłam błękitną koszulę oraz koszulę z wyciętymi ramionami. Niestety ta druga okazała się za mała w biuście, dlatego zdjęcia pokażę na wieszaku.

Na pierwszą koszulę zdecydowałam się ze względu na to, że mogę założyć ją na każdą okazję. Jest dobrze uszyta, nie prześwituje. Materiał jest dobry jakościowo. Wymiary zgadzają się z tymi na stronie.

Druga koszula ma modny fason. Rozmiar wypadł mniejszy niż podany na stronie. Posiada bardzo intensywne, ale i ładnie połączone kolory. Materiał jest bardzo miły w dotyku. Koszula jest dobrze uszyta.

Błękitna koszula <<KLIK>>

Koszula w kratę <<KLIK>>

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924