Współpraca z VIPERA COSMETICS

Bardzo lubię rozpakowywać paczuszki od naszych partnerów, zazwyczaj są pięknie zapakowane, aż chciałoby się je zostawić na półce by je przyozdabiały, z drugiej strony jednak kusi chęć wypróbowania produktów ;).

W paczuszce od VIPERA COSMETICS otrzymałyśmy:
1. Lakier do Paznokci TuTu z funkcją „peel off” (+gumka do włosów pod kolor) – jest to co prawda lakier dla dzieci, ale z wielką chęcią go wypróbujemy – skoro są bezpieczne dla płytki dziecka to będzie dla nas całkiem miła odmiana od tradycyjnych lakierów.
2. Szminkę „Całodniowy Kolor” SU01 oraz Brązowy Liner do Brwi i Powiek Hamster EE03 (do stosowania suchym lub wilgotnym pędzelkiem ) + komplet pędzelków do aplikacji- zapowiada się intensywnie i trwale, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
3. Foggy Top Coat – matujący preparat, który wykwintnie modyfikuje wygląd perłowych i bezperłowych lakierów – jestem baaardzo ciekawa efektów, ponieważ bardzo lubię matowe kolory :)
4. Fioletową maskarę z serii Four Seasons do malowania rzęs m.in. metodą Ombre – kolejny dość ciekawy kosmetyk, może być przydatny w przygotowaniu sylwestrowego makijażu :)

5. Dwa kupony rabatowe „-20% na zakupy w Punktach Firmowych” ważne do 14.12 br.

Firmie bardzo dziękujemy za przesłanie kosmetyków do testów – wkrótce pojawią się tu odnośniki do recenzji do których czytania serdecznie Was zapraszamy :)

1. Vipera Lakier do Paznokci TuTu

2. Matujący Preparat Nawierzchniowy Foggy Top Coat