Accelerate: content-single.php

Współpraca z Romwe

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Dzisiaj mam dla Was kolejną przesyłkę w ramach współpracy z Romwe. Ostatnio po lekko nietrafionym wyborze byłam zniechęcona i nie wiedziałam czy cokolwiek jeszcze zamówię. Kilka dni później otrzymałam maila o wyborze kolejnej rzeczy i tym sposobem trafiłam na parkę, która od razu mi się spodobała. Lubię takie ubrania, bo są odpowiednie do mojej figury ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

Parka jest cienka i dzięki temu jest idealna na ten czas, gdy wieczorem robi się już chłodniej. Do wyboru mamy jeden rozmiar, ale zwężenie w pasie umożliwia dopasowanie do każdej figury. Jeśli chodzi o długość to jest w sam raz, ani za długo, ani za krótka. Kurtka jest niesamowicie wygodna i dobrze się nosi ;)

Parka – Klik

Mimo wszystko wciąż boję się ryzykować i sukienek raczej nie zamówię, jednakże znalazłam kilka fajnych sweterków na które w przyszłości skuszę się na pewno ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025