Accelerate: content-single.php

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza PureAir

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Suche powietrze w pomieszczeniach to zmora alergików. Dotyka nas to nie tylko zimą, ale również latem, gdy wpływa on dodatkowo na suchość skóry, oczu i nosa. To potrafi bardzo uprzykrzać życie. Z pomocą może nam przyjść nawilżacz powietrza, na przykład ultradźwiękowy nawilżacz powietrza PureAir.

Jest to moja pierwsza styczność z jakimkolwiek nawilżaczem powietrza, dotychczas korzystałam z domowych sposobów na nawilżenie powietrza, takich jak nakładanie wilgotnego ręcznika na grzejnik, co jednak nie należało do najwygodniejszych metod, dlatego bardzo ucieszyłam się z możliwości przetestowania urządzenia o niskim poziomie dźwięku, które może pracować ciągiem do 10 godzin.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Pure Air

Kilka słów o nawilżaczu Pure Air

Nawilżacz powietrza Pure Air pozwala na przywrócenie odpowiedniej wilgotności i równomierne nawilżenie w wysuszonych pomieszczeniach poprzez emitowanie chłodnej mgiełki. Produkt charakteryzuje się bardzo cichą pracą oraz energooszczędną technologią ultradźwiękową. Nawilżacz posiada pokrętło za pomocą którego możemy sterować mocą wypuszczanej przez niego mgiełki.

Moje wrażenia z korzystania nawilżacza powietrza Pure Air

Jak wspomniałam wcześniej, nawilżacz powietrza ma za zadanie wpłynąć na poprawę komfortu dla alergików, do grupy których należę. Niestety początek lata to dla mnie zawsze bardzo ciężki okres ze względu na liczne pylenia. Lubię go włączać w upalne dni, kiedy oddychanie dodatkowo utrudnia mi nagrzane powietrze. Włączam wtedy nawilżacz powietrza i ustawiam go na maksymalną moc, tak by uwolnił gęstą, lecz delikatną mgiełkę pary wodnej. Zdarza się również, że próbuje wdychać wytworzoną przez niego mgiełkę, tak by oczyścić drogi oddechowe. Daje to niezwykłe poczucie ulgi!

Nawilżacz nosi miano ultradźwiękowego, gdyż charakteryzuje się bardzo cichą pracą (częstotliwość 30 dB). Jest to dźwięk słyszalny, przypomina mi nieco brzęczenie komara, nie jest jednak tak irytujący ;)

Uważam, że jest to rzecz warta uwagi, zwłaszcza dla alergików, małych dzieci oraz osób o niskiej odporności (zwłaszcza podczas choroby, gdy katar wysusza śluzówki).

Gdzie warto nawilżać powietrze?

Moim zdaniem, najważniejszym miejscem na zastosowanie jest sypialnia lub pokój w którym śpimy. Może to mieć korzystny wpływ zarówno na samopoczucie alergików, ale także małych dzieci.

Nawilżacz powietrza w akcji

Przygotowałam dla Was również krótki materiał wideo, na którym prezentuje działanie nawilżacza powietrza – jest to mój pierwszy filmik więc chętnie poznam Waszą opinię na temat tego typu materiałów :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924