Produkty na wypadanie włosów. Część 1

Dzisiaj mam dla Was produkty do włosów, których zadaniem jest zahamowanie wypadania włosów.

radical-med-koncentrat-przeciw-wypadaniu-wlosoradical-med-koncentrat-przeciw-wypadaniu-wlosow-100-mlw-100-ml

źródło: Internet

Farmona, Radical Med, Koncentrat przeciw wypadaniu włosów

Pro – Hair Booster 4H – poprawia zakotwiczenie włosów w skórze głowy, dzięki dostarczaniu składników odżywczych do skóry pobudza mikrocyrkulację, a także hamuje aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy, który jest przyczyną androgenalnego łysienia.

Trichogen – jest odpowiedzialny za dostarczanie niezbędnych minerałów i aminokwasów do prawidłowego wzrostu włosów. Dodatkowo przywraca im grubość, objętość i gęstość.

Ekstrakt ze skrzypu polnego – przyczynia się do lepszego dotlenienia komórek oraz wzmacnia włosy.

Prowitamina B5 – wzmacnia włosy i zmniejsza wypadanie,

Inutec – działa łagodząco i nawilżająco, poprawia wygląd i kondycję włosów.

Cena:

20zł / 100ml

dermena_zel_zapobiegajacy_wypadaniu_wlosow_100_ml

źródło: Internet

Pharmena, Dermena, Żel zapobiegający wypadaniu włosów

Żel ma za zadanie pielęgnować skórę głowy oraz włosy. Posiada substancję czynną pochodzenia witaminowego, której zadaniem jest regeneracja mieszków włosowych, poprawia ich ukrwienie, przeciwdziałania stanom zapalnym, a w rezultacie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.

Cena:

ok. 26 zł w aptece doz.pl (przecena)

placenta

źródło: Internet

Mil, Placenta Activ, ampułki wypadanie włosów

Placenta Activ to wyciąg z ekstraktu placenty (2:1 – 5%). Preparat stosowany w przypadku nadmiernego wypadania włosów i po zabiegach chemicznych. Regeneruje strukturę włosów, nadając im objętość i połysk. Ampułki działają wzmacniająco na włókna włosowe i ich cebulki – zapobiegają zbędnej utracie włosów. Wzmacniają i regenerują oraz stymuluje wzrost włókna włosa. Preparat pobudzenie cebulek włosowych do intensywnego działania powodującego naturalny wzrost i zagęszczenie włosów. Włosy stają się wyraźnie gęściejsze, mocniejsze, bardziej elastyczne i odżywione.

Od pewnego czasu mam problemy z wypadaniem włosów, nie jest ono za duże, ale jednak. Produkt, który wybrałam jako pierwszy to Placenta Activ. Dużo osób go polecało. Jak tylko zobaczę efekty to dam znać w nowym poście :)

Cena

ok. 25 zł na allegro ;)