Accelerate: content-single.php

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dzień chłopaka przypada coraz bliżej. Muszę przyznać, że z roku na rok budzę się coraz później — czas leci jakby szybciej, nie dociera do mnie, że już wrzesień. Dziś chciałabym Wam przedstawić moje propozycje prezentu na Dzień Chłopaka, który wypada 30 września.

W tym roku do mojego chłopaka trafią dwie rzeczy. Każda z nich na swój sposób pasuje do naszej relacji — przedstawia dystans, z jakim podchodzimy do tematów związkowych, choć mimo to jesteśmy sobie bardzo bliscy.

Kubek "Cii..."Kubek "Cii..." - Teraz możesz mówić.

Pierwszą rzeczą, na którą się zdecydowałam jest kubek „Cii…”. Co kryje się pod tą nazwą? Niepozorny biały kubek, który doskonale odzwierciedla różnice na płaszczyźnie kobieta-mężczyzna. My kobiety, jesteśmy zwykle dużo bardziej wygadane. Lubimy mówić dużo i o wszystkim. Mężczyźni są z reguły bardziej konkretni, zadaniowi. Potrzebują nieco więcej spokoju, by zebrać myśli. Kubek ma być pewną formą przedstawienia zrozumienia drugiej strony oraz świadomości tego, że czasem mówię za dużo i za szybko, mam słowotok kłębiących myśli, ale chciałabym dać Mu moment oddechu na wypicie herbaty ;).

Kubek jest dobrze wykonany. Nadruk jest dwustronny. Solidny i bardzo estetyczny. Pojemność kubka do 330 mililitrów, chociaż dostępne są również większe wersje 415 ml (Duży) oraz 500 ml (Latte). Ogromną jego zaletą jest to, że można go myć w zmywarce, co na pewno mój chłopak bardzo doceni.

Narzędzie na dzień chłopakaTrzonek młotka do wybijania głupich pomysłów z głowy

Główka młotka do wybijania głupich pomysłów z głowy

Drugą częścią prezentu jest spersonalizowany młotek z grawerem „Głupie pomysły”. Uważam, że solidny młotek to niezbędny element w asortymencie mężczyzny, dlaczego więc nie iść o krok dalej i podejść do tego z nieco większym dystansem i humorem? Zdecydowałam się na spersonalizowany młotek z napisem „Narzędzie Piotrka. Do wybijania głupich pomysłów z głowy”. Choć nieraz się złoszczę, kiedy krytykuje moje pomysły, cieszę się, że mam przy sobie przyjaciela, który jest wobec mnie szczery. Działa to oczywiście w dwie strony ;).

Młotek jest ciężki, solidny. Jego długość to 325 mm, a waga razem z trzonkiem wynosi 530 g. Grawer jest wyraźny, choć dolną linijkę tekstu nieco ciężej doczytać ze względu na fakturę drewna. Główka młotka wykonana jest z hartowanej stali węglowej.

Prezenty na dzień chłopaka MyGiftDna

Co jeszcze rozważałam przy wyborze prezentu na dzień chłopaka? Wśród inspiracji zaczerpniętych na stronie MyGiftDna.pl, znalazłam kilka ciekawych spersonalizowanych gadżetów, które mogłyby się spodobać mojemu mężczyźnie.

Multitool na dzień chłopaka

Jako że jest on majsterkowiczem, rozważałam wybór multitool-a „Monogram Imię”, z funkcją noża, śrubokręta krzyżowego i płaskiego, otwieracza do butelek, piły, pilnika, przecinaka do drutu, kombinerek oraz młotka. Zdecydowałam jednak, że chciałabym zrobić mu niespodziankę, a wybór takiego narzędzie wolałabym z nim skonsultować.

Zestaw do grilla na dzień chłopaka

Ciekawą opcją dla mnie wydawał się również zestaw do grilla „Gentelman”, w skład którego wchodzi 5 narzędzi z wygrawerowanym napisem.

Co sądzicie o moich pomysłach na prezent? Czy znacie kogoś, kto ucieszyłby się z podobnych rzeczy? :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924