Accelerate: content-single.php

Organiczne masło shea Duafe

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Jakiś czas temu, w moje ręce trafiły dwie sporej ilości próbki organicznego masła shea od Duafe. Miałam już styczność z czystym masłem shea, które opisywałam tutaj. Od początku byłam zafascynowana jego właściwościami, jak i masą zastosowań dla tak niepozornego kosmetyku. Czym tym razem mnie urzekło?

Organiczne masło shea Duafe

Ze strony dystrybutora: Organiczne Masło Shea, wybrane i przywiezione osobiście z wioski z północnej Ghany. W 100% czyste, bez żadnych dodatków, jasno-beżowe w barwie, o delikatnym zapachu orzechowo-kwiatowym. Metoda wytwarzania, pielęgnowana w tej konkretnej wiosce, pozwala na uzyskanie masła o miękkiej konsystencji, dzięki czemu jest o wiele przyjemniejsze w użyciu i częściej wybierane przez lokalne kobiety. Masło w pojemniku szklanym.

Skład: 100% masło shea.

Cena: 30zł/180 ml

Pochodzenie: północna część Ghany

Organiczne masło shea Duafe

Moja opinia: 

Organiczne masło shea Duafe od początku oczarowało mnie swą aksamitną konsystencją. Byłam bardzo zaskoczona, jak przyjemnie się je rozprowadza na skórze. Jest ono zdecydowanie delikatniejsze niż testowane wcześniej kosmetyki z masłem shea. Testowałam do tej pory czyste masło shea oraz balsamy z wysoką zawartością tego masła od Organique.

Zapach masła jest nieco orzechowy — specyficzny, charakterystyczny dla maseł shea.

Kosmetyk znajduje się (a raczej znajdował) w szklanym płaskim słoiczku, z którego bez problemu mogłam wydobyć całą jego zawartość.

A działanie? Masło świetnie zmiękcza zrogowaciałą skórę na stopach, jak i do zmiękczenia skórek przy paznokciach. Myślę, że w przypadku przesuszonej skóry świetnie sprawdziłoby się również na twarz — moja mieszana cera ostatnio jednak nie do końca odczuwa jego potrzebę.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924