Accelerate: content-single.php

Książki, które przeczytam w 2017 roku

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Zaglądając do zeszłorocznych postanowień (opisywałam je tutaj) doszłam do wniosku, że spełniłam około połowy z nich. Jednak większość osiągnięć była dla mnie naturalną koleją rzeczy, albo po prostu udało mi się zebrać wszystko w czasie.

W tym roku postanowień nie będzie. Mam za to listę książek, które przeczytam w tym roku. Jakiś czas temu dotarło do mnie, jak wiele czytanie wnosi w moje życie, sposób postrzegania świata, czy choćby dokonywane przeze mnie wybory. Czuję, że się rozwijam.

Dziś chcę się z Tobą podzielić moją książkową listą „Do przeczytania”. Znajdziesz na niej książki o bardzo różnej tematyce, wszystko to, co mnie zainteresowało i do czego będę chciała dotrzeć.

Przeczytam je w 2017 roku

 1. Social Media Start, Jason Hunt
 2. Getting things done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, David Allen
 3. Od Urodzenia, Albert Elisa
 4. Bez strachu. Jak umiera człowiek, Magdalena Rigamonti, Adam Ragiel
 5. Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wojłynia, Witold Szabłowski
 6. Damy ze skazą. Kobiety, które dały Polsce koronę, Kamil Janicki
 7. Dobranoc, Auschwitz. Reportaż o byłych więźniach, Aleksandra Wójcik, Maciej Zdziarski
 8. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii, Asne Seierstad
 9. Dieta dobrych produktów, Ewa Bednarczyk-Witoszek
 10. Szczęśliwa skóra, Adina Grigore 
 11. Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji, Cho Charlotte
 12. Tajniki DIY z Red Lipstick Monster, Ewa Grzelakowska-Kostoglu
 13. Pokaż swój styl, Aimee Song
 14. Hygge. Klucz do szczęścia, Meik Wiking
 15. Jak prowadzić, Ben Collins

Napisz proszę w komentarzu, jeśli zainteresował Cię jakiś tytuł. A może dodasz do listy coś od siebie?

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924