Accelerate: content-single.php

Kim jest Świadoma Blogerka? Wskazówki z II edycji SŚB

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

We wtorek przedstawiłam Wam osoby, które były zaangażowane w drugą edycję Spotkania Świadomych Blogerek. Dziś chciałabym zebrać dla Was wnioski, w postaci wskazówek opierających się na programie wydarzenia. Wskazówki te mogą znaleźć również odwzorowanie w życiu każdego z nas, dlatego, nawet jeśli nie blogujesz – możesz znaleźć tu coś, co Cię zainspiruje.

Zadanie - wybór wartości.

Czym się charakteryzujesz jako Świadoma Blogerka?

  1. Będąc Świadomą Blogerką, dbasz o swój wizerunek w sieci. Regularnie wyszukujesz frazy powiązane ze swoim nazwiskiem/marką i obszarem działania. W tym celu wspomagasz się narzędziami, które ułatwiają Ci pracę, np.: Google Alerts, Brand24.
  2. Dzielisz się swoją wiedzą, która pomaga Ci kształtować wizerunek jako eksperta w danej dziedzinie. Dzięki temu ludzie chętniej wracają na Twojego bloga, chętniej włączają się w dyskusję, masz większe pole do działania.
  3. Żyjesz w zgodzie ze sobą. Ufasz sobie i własnej intuicji. Poświęcasz czas na rzeczy, które są dla Ciebie ważne.
  4. Jesteś gotowa na zlecenie zadań, które pochłaniają Twój czas, a nie przynoszą korzyści innym podmiotom.
  5. Planujesz swoje działania z wyprzedzeniem. Wspierasz się narzędziami, które wspomagają automatyzację (np.: planowanie wpisów na blogu, postów na Facebooku).
  6. Wiesz, dla kogo chcesz pisać. Potrafisz określić grupę docelową swoich treści.
  7. Dbasz o wizerunek swojego bloga. Pozwalasz, by ludzie Cię kojarzyli, np.: z symbolu pojawiającego się na publikowanych przez Ciebie zdjęciach.
  8. Potrafisz czasem przystopować, znaleźć chwile dla siebie, na proste czynności, które sprawiają Ci radość.

Czy wśród wymienionych punktów odnalazłaś swoje cechy? A może jest coś, co zainspirowało Cię do działania?

Ja osobiście wciąż się uczę, zdobywam wiedzę i szlifuje swój „warsztat”. Jak mi to idzie oceńcie same :)

Blogerki - nagrywanie reportażu o Izie.

Świadome Blogerki.

Jestem wyjątkowa - bloguje.

Zdjęcia we wpisie wykonały:  Studio Niutki oraz Lady Amarena

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962