Accelerate: content-single.php

II edycja Spotkania Świadomych Blogerek – prelegentki i uczestniczki

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

25 listopada br. po raz drugi uczestniczyłam w Spotkaniu Świadomych Blogerek w Bydgoszczy organizowanego przez Izabelę Kornet. Tym razem do Bydgoszczy przyjechałam pociągiem i ulokowałam się w samym centrum. Nocleg zarezerwowałam przez stronę Airbnb, gdzie koleżanka udostępniła mi kod rabatowy na -100 zł przy „podróży” wartej minimum 210 zł. Jeśli chcecie skorzystać z mojej zniżki wystarczy, że zarejestrujecie się z mojego linku. Mieszkałam u bardzo sympatycznej dziewczyny. Wracając do spotkania dziś chcę Wam opowiedzieć co nieco o osobach, które tworzyły to spotkanie o organizatorkach, prelegentkach i nas, uczestniczkach.

Organizatorki

Organizatorką spotkania była Izabela Kornet, autorka bloga „The Secret of Healing”, studentka i twórca strony (ale także filozofii) „Sukces rodzi się z serca”. Iza jest bardzo ciepłą i ambitną osobą, która wie czego chce od życia.  Podczas wydarzenia wyraźnie można było również zauważyć wsparcie ze strony Mamy Izy oraz Sylwii Ciszyńskiej.

Prelegentki

  • Pola Sobczyk – Wirtualna Asystentka, CEO BrandAssist. Energiczna wyznawczyni zasady, by oddelegowywać zadania, które zajmują nam najwięcej czasu. Opowiedziała nam o tym, na czym polega praca Wirtualnej Asystentki. Wskazała, dlaczego warto korzystać z jej usług lub zostać jedną z Wirtualnych Asystentek.
  • Anna-Maria Wiśniewskaspecjalistka w dziedzinie kreowania wizerunku w mediach społecznościowych. Autorka Workbooka „Twój wizerunek w social media”, który ukaże się na początku przyszłego roku. Ania opowiedziała nam o kreowaniu wizerunku w social mediach poprzez przedstawianie siebie jako eksperta.
  • Aleksandra Radomskastudentka psychologii klinicznej, autorka „Notesu Wilczycy”, który ma nas prowadzić Ścieżką Wilczycy, podążając za wewnętrzną kobiecą mądrością. Opowiedziała nam o życiu w zgodzie z samym sobą oraz przeprowadziła ćwiczenie wskazując, jakie wartości są dla nas najważniejsze w życiu.
  • Sylwia Ciszyńskawłaścicielka „Czarny Kapelusz – Pracownia Kreatywna”. Uprzyjemniła nam spotkanie, dając możliwość stworzenia naturalnej zawieszki do szafy, którą Wam pokaże w kolejnym wpisie.

Inne osoby oraz przedsiębiorstwa zaangażowane w spotkanie

  • Karolina Siwka – instruktorka tańca w Centrum Tańca „Siwka”, założonym w 1983 roku przez jej tatę. Poniosła nas do tańca między prelekcjami.
  • Studio Ninutki oraz  Lady Amarena Photography – dziewczyny, które robiły zdjęcia podczas wydarzenia.
  • Fundacja Tara – Schronisko dla koni – fundacja, dla której przeznaczone były środki z licytacji. Łącznie udało nam się zebrać 1615 zł.
  • Centrum Tańca Siwka – szkoła tańca, w której odbyło się spotkanie. Szkoła znajduje się w centrum Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 28.
  • Swiss Image – główny sponsor spotkania.

Uczestniczki

W spotkaniu uczestniczyło 20 dziewczyn, w tym organizatorka, Iza. Podczas spotkania było kilka dziewczyn, które poznałam już na pierwszej edycji. Część dziewczyn również czynnie zaangażowała się w organizację spotkania m.in.: Ania (Lemon Craft) przygotowała dla nas notesy oraz przypinki, Ola (Manufaktura Kartek) stworzyła piękną ściankę do robienia zdjęć, Nadine (Macierzyństwo Raz) uszyła przepiękne dziecięce bluzy na licytację.

Izabela Kornet, organizatorka spotkania.
Izabela Kornet, organizatorka spotkania.
Pola Sobczyk, BrandAssist.
Pola Sobczyk, BrandAssist.
Anna-Maria Wiśniewska, "Wizerunek w social mediach".
Anna-Maria Wiśniewska, „Wizerunek w social mediach”.
Aleksandra Radomska, Notes Wilczycy.
Aleksandra Radomska, Notes Wilczycy.
Sylwia Ciszyńska, "Czarny Kapelusz - Pracownia Kreatywna".
Sylwia Ciszyńska, „Czarny Kapelusz – Pracownia Kreatywna”.
Lady Amarena, Izabela Kornet i Studio Ninutki.
Lady Amarena, Izabela Kornet i Studio Ninutki.
Uczestniczki Spotkania Świadomych Blogerek.
Uczestniczki Spotkania Świadomych Blogerek.
Bluzy na licytacje przygotowane przez Nadine (Macierzyństwo Raz).
Bluzy na licytacje przygotowane przez Nadine (Macierzyństwo Raz).

Zapraszam Was w czwartek na kolejną część relacji. Tymczasem zostawiam Wam jeszcze wideo-relację ze spotkania:

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924