Accelerate: content-single.php

Internetowa galeria handlowa? Kilka słów o Oladi.pl

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

W obecnych czasach zakupy internetowe stają się coraz bardziej popularne, a liczba ofert jakimi jesteśmy zasypywani jest ogromna. Jak się w tym połapać, co wybierać i jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę? Z pomocą przychodzi serwis Oladi.pl.

„OLADI.PL jest jedną z największych internetowych galerii. Porównujemy produkty odzieżowe z kilkudziesięcy tysięcy sklepów internetowych takich jak: Zalando, Deichmann, Adidas, Bonprix, Sarenza i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy ponad 300 000 produktów. Najmodniejsze kroje sukienek (wieczorowych, koktajlowych), butów damskich, bluzek, biżuterii, zegarków, kolczyków, bielizny. W swojej ofercie mamy zarówno odzież damską jak i odzież męską.”

A czy wiecie, że serwis stworzył mężczyzna z myślą o swojej kobiecie, której zdarzało się przepłacać robiąc zakupy przez internet? ;)

Oladi.pl

Kategorie

Internetowa galeria handlowa Oladi.pl pozwala nam na wybór spośród 6 głównych kategorii: Kobieta, Mężczyzna, Biżuteria, Dziecko, Uroda oraz Porady (tą dokładniej opiszę poniżej). Mi najbardziej przypadła do gustu kategoria Uroda, gdzie mogę przebierać kosmetyki względem marki, ceny oraz przeznaczenia.

Oladi.pl

Wyszukiwarka

Ten element jest bardzo istotną częścią serwisu. Oprócz wyszukiwania fraz możemy stosować różnorodne filtry zarówno jeśli chodzi o cenę, markę, jak i kategorię.

Oladi.pl

Porady

Oladi to jednak nie tylko porównywarka ofert sklepowych. To również porady, jak i inspiracje. Z czym nosić białą koszulę? W co się ubrać na komunię? Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie właśnie w zakładce porady :)

Oladi.pl to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznych zakupów w galeriach handlowych. Serwis jest bardzo pomocny w przeszukiwaniu ofert :) W ramach upominku otrzymałam od Dominikiktóra reprezentowała stronę Oladi.pl otrzymałam zestaw kosmetyków Sylveco (2 kremy nagietkowe i żel rumiankowy), który również tam znalazła :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924