Goji Berry Volumizing Shampoo

Dzisiaj mamy dla Was recenzję kosmetyku, który dopiero wchodzi na rynek. Miałyśmy możliwość przetestowania szamponu, dzięki uprzejmości firm O’right oraz Organics Beauty. Do testów otrzymałyśmy Goji Berry Volumizing Shampoo, szampon, który ma dodać objętość włosom cienkim i delikatnym.
96,5% Naturalnych składników

Szampoo

Szampooo

Zastosowanie:

Szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych.  Kompozycja organicznych środków myjących i bogatych w przeciwutleniacze  jagód goji  łagodne oczyszcza skórę głowy, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia cebulki i strukturę włosów, stanowiąc ich optymalną pielęgnacje. Niezwykły, elastyczny kompleks nadaje objętość włosom oraz powoduje, że „odbijają się” od skóry głowy.  Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się puszyste, mocne i nabierają zdrowego połysku, bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

Cena:

100 zł / 400 ml

Gdzie kupić?

<<Klik>>

Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu nanieść na skórę głowy, chwilę masować, następnie spłukać.

DrzewkoButelka jest w 100% Biodegradowalna, posadzona w ziemie stanie się drzewem

Moja opinia:

Szampon znajduje się w białej, ekologicznej butelce. Opakowanie wygląda bardzo ładnie i estetycznie. Kosmetyk jest dość płynny, dzięki temu niewielka ilość wystarcza na całe włosy. Po spotkaniu z wodą dobrze się pieni. Szampon dobrze zmywa wszelkiego rodzaju wcierki, które stosuję na noc (Saponics). Pozostawia włosy gładkie, błyszczące, nie obciążone, ani nie wysusza. Jednym z plusów tego szamponu jest to, że nie plącze włosów. Cena jak dla mnie trochę za wysoka, ale zważymy na skład, butelkę oraz wydajność można to zrozumieć. Jeśli chodzi o nadanie objętości, to nic takiego nie zauważyłam, ale też nie liczyłam na to. Hitem tego szamponu jest butelka, którą możemy zasadzić w ziemi , a ona stanie się źródłem wartości odżywczych dla kiełkującego nasionka.

Opinia Agnieszki:

Szampon pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie. Dobrze się pieni co znacząco wpływa na jego wydajność. Łatwo się go rozprowadza na głowie. Szampon radzi sobie ze zmywaniem olejów. Nie plącze dodatkowo włosów. Nie zauważyłam co prawda spektakularnego efektu zwiększenia objętości. Cena jest dość wysoka, jednak szampon jest wart uwagi ponieważ jest bardzo wydajny i ma naturalny skład. Wielki plus również daje za całkowitą biodegradowalność butelki, po wykończeniu szamponu z pewnością będę chciała sprawdzić, czy wyrośnie z niej roślinka. Szkoda, że nie mam ogródka…

&MaxW=640&MaxH=427&AR-140609344

strona_oright