Accelerate: content-single.php

Fitlovebox Sierpień 2016

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dziś chciałabym Wam zaprezentować zawartość sierpniowego Fitloveboxa, który dotarł do mnie wczoraj. Jest to pudełko ze zdrową żywnością, którego standardowy koszt w subskrypcji to 49 zł miesięcznie (w pakietach jest trochę taniej). To co znajduje się w pudełkach, podobnie jak w przypadku boxów kosmetycznych, jest tajemnicą aż do momentu dostarczenia pudełek przez kuriera.

Zakup taki wiąże się z dużym ryzykiem. Ja jednak, jako fanka wszelkich boxów po uzbieraniu całkiem pokaźnej kolekcji kosmetyków zdecydowałam się na znaczne ograniczenie zakupów kosmetycznych.. I skusiłam się na box żywieniowy :) Pod opisem każdego z produktów napiszę Wam też orientacyjne ceny, a na koniec podsumuje to, czy jestem zadowolona z zakupu.

Fitlovebox Sierpień 2016

Fit przepisy + ulotka informacyjna

Mini-książeczka z przepisami oraz ulotka informacyjna dotycząca produktów zawartych w boxie :) W tym miesiącu w przepisy na koktajl z mango i banana, ciasto kokosowo-czekoladowe, szyszki z orkiszu ekspandowanego, prostą i pyszną sałatkę z orzechami pekan oraz dietetyczne lody kokosowo-orzechowe. Zawartość boxa oraz przepisy przygotowała Magdalena Hajkiewicz, która jest dietetykiem i trenerem personalnym :)

Przepisy Fitlovebox sierpień 2016

Orzechy pekan

Orzechy pekan

Orzechy pekan

Orzechy są u mnie zawsze mile widziane, zwłaszcza te bez dodatków soli, czy bez panierki. Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie jadłam tego typu orzechów i mam nadzieję, że mi będą smakować :)

Cena: ok. 13 zł/100 g

Baton warszawski

Baton warszawski

Baton warszawski

O smaku truskawki i wanilii. Jestem łasuchem i musiałam od niego zacząć spożywanie produktów z pudełka. Nie do końca przypadł mi do gustu, jest trochę „za owsiany” i za słodki. Jednak trzeba przyznać, że baton jest bardzo sycący.

Cena: 5 zł /sztuka (przy zakupie 7 szt.)

Kawa ekologiczna żółędziówka

Kawa ekologiczna żółędziówka

Kawa ekologiczna żółędziówka

Bardzo ucieszyłam się, gdy zobaczyłam w pudełku zdrową wersję kawy. Myślałam nad przerzuceniem się z kawy rozpuszczalnej na coś innego. Kawa ta ma pozytywnie wpływać na pracę wątroby, żołądka i śledziony. Zobaczymy jak się sprawdzi, najważniejsze w tym momencie jest jednak by mi zasmakowała :)

Cena: 6,2 zł/100 g

Eko orkisz ekspandowany

Eko orkisz ekspandowany

Eko orkisz ekspandowany

Eko orkisz ekspandowany

Do złudzenia przypomina mi płatki „Kangusie”, które jadłam w dzieciństwie. Nie do końca wiem co z nimi zrobię, być może wypróbuje przepis z załączonej książeczki na „szyszki” a’la te ze szkolnych sklepików ;)

Cena: 4,99 zł / 80 g

Mango

Mango

Mango

Suszone owoce, ponoć chrupiące, czego jeszcze nie sprawdzałam. Lubię takie przekąski w momencie, gdy mam ochotę na coś słodkiego.

Cena: 9,99 zł / 40 g

Podsumowanie

Z boxa jestem bardzo zadowolona, ponieważ żadnego ze znajdujących się w nim produktów wcześniej nie znałam. Pierwsze wrażenie, po poznaniu zawartości pudełka miałam naprawdę pozytywne, zaświeciły mi się oczka na myśl, o zdrowych zamiennikach słodyczy. Później, gdy emocje opadły przekalkulowałam sobie wartość produktów, wypadł dość słabo względem innych pudełek. Domyślam się jednak, że znalezienie zawartości z której twórcy będą zadowoleni, dogadanie się z nimi itp. pochłania sporą ilość czasu i pieniędzy, a nie oszukujmy się, jest to jednak biznes, który oprócz satysfakcji powinien dać twórcom zarobić. Są też osoby, które twierdzą, że kupując produkty mogłyby mieć je taniej. Być może. Ale dokładając do tego koszty wysyłki, czy też zwykłe chodzenie po sklepach. Tu macie koszt wysyłki wliczony w cenę, produktów nie znajdziecie w jednym sklepie (ich alternatywy często tak) i koszty się dublują. Macie też ładny zielony kartonik i zeszyt z przepisami. Oczywiście też bym się cieszyła bardziej, jakby wartość pudełka przewyższała kwotę zakupu, ale należy tu też docenić czyjąś pracę :)

Fitlovebox sierpień 2016

Wciąż rozważam zakup 3-miesięcznego pakietu, zastanawiam się jednak czy jest mi on potrzebny, czy produkty, które do mnie trafią, będą odpowiadać moim upodobaniom? Taki urok boxów, jedyne czego żałuje, to brak podpowiedzi dotyczących boxów. Lubię wiedzieć, czego się spodziewać :)

Jeśli macie ochotę zakupić box możecie zrobić to tutaj. Jeśli zdecydujecie się zamówić box i zrobicie to z mojego linka – będę Wam bardzo wdzięczna, gdyż w ramach programu lojalnościowego za każdą poleconą osobę, która zakupi pudełko dostanę 450 punktów. 1000 punktów to darmowe pudełko :). Dodatkowo po otrzymaniu boxa można wypełnić ankietę, za którą otrzymuje się 100 punktów. Brzmi atrakcyjnie?

Na koniec jeszcze prezentuje Wam moje zamówienie z jednego ze sklepów na allegro w skład którego wchodzi 900 ml nierafinowanego oleju kokosowego, 1 kg mąki kokosowej i 3 opakowania cukru waniliowego na fruktozie.

Zamówienie allegro

Olej kokosowy nierafinowany, mąka kokosowa, cukier waniliowy na fruktozie

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924