Accelerate: content-single.php

Ciśnieniomierz Diagnostic PRO Afib

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Kiedy mamy mniej czasu i dużo obowiązków szczególnie doceniamy nasze zdrowie. Jestem zwolenniczką teorii, że lepiej zapobiegać niż walczyć, dlatego bardzo chętnie podjęłam się testów ciśnieniomierza Diagnostic PRO Afib. Testowałam go zarówno na sobie, jak i swoich najbliższych.

Ciśnieniomierz Diagnosis Pro AFIB wraz z mankietem

Opis urządzenia – moje wrażenia

Testowany ciśnieniomierz afib jest prosty w obsłudze, wymaga jedynie początkowej konfiguracji, w której ustawiamy datę i czas. Późniejsze użytkowanie sprowadza się przede wszystkim do wykonywania i przeglądania pomiarów. Do wyboru mamy trybu pomiaru – STANDARD albo AFIB. Wybierając drugi tryb pomiar jest wykonywany podwójnie, a urządzenie może wykryć migotanie przedsionków.

Bardzo przydatna jest funkcja przeglądania pomiarów. Ciśnieniomierz pozwala na zapamiętanie po 120 pomiarów dla 2 użytkowników. W trybie przeglądania zapamiętanych pomiarów na ekranie ciśnieniomierza pojawiają się wszystkie informacje, które pojawiły się bezpośrednio po wykonaniu pomiaru – puls, ciśnienie krwi, trybem pomiaru, symbolami sygnalizującymi arytmię lub migotanie przedsionków, informacje o tym czy mankiet był dobrze założony, czy podczas pomiaru wykryto ruch ramienia,  razem z numerem pomiaru, numerem użytkownika dla którego był wykonany pomiar, datą i godziną.

W zestawie oprócz ciśnieniomierza znajdował się pokrowiec oraz mankiet w rozmiarze M/L. Mankiet ten pasował zarówno na bardzo szczupłe ramie mojej siostry (był bardzo luźny, ale pozwalał na przeprowadzenie pomiaru), jak i nieco szerszą rękę mojego taty.

Pomiar ciśnieniomierzem Diagnostic PRO Afib

Ciśnieniomierz Diagnosis Pro AFIB

Czym się różni ciśnieniomierz Diagnostic PRO Afib od innych?

Miernik oprócz pomiaru ciśnienia krwi i pulsu na ramieniu wykrywa również migotanie przedsionków. Wczesne wykrycie nieprawidłowości pozwala na podjęcie leczenia i zmniejszenie ryzyka udaru.

Czy wykonywane pomiary były wiarygodne?

Uważam, że tak. Nie mam problemu z wysokim ciśnieniem i przy większości pomiarów moje wyniki były optymalne. Wyjątkiem były sytuacje kiedy się czymś stresowałam. Migotania przedsionków ani u mnie, ani u moich najbliższych nie wykrył, co mnie bardzo cieszy.

Pokrowiec Diagnosis Pro Afib

Myślę, że jest to dobry produkt, który pozwoli zadbać o nasze zdrowie i zdrowie naszych najbliższych.

 

Więcej informacji na temat ciśnieniomierza, w tym również dokumentacje techniczną znajdziecie tutaj. Na stronie znajdziecie również inne urządzenia i akcesoria do pomiaru ciśnienia w tym ciśnieniomierze nadgarstkowe, zegarowe oraz mankiety.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025