Błyszczyk INDUS WINDY KISS – Diadem Cosmetics

Dzisiaj przyszedł czas na błyszczyk INDUS WINDY KISS od Diadem Cosmetics. Miałam możliwość przetestować tego kosmetyku dzięki uprzejmości firmy ;) Muszę przyznać, że nie jestem osobą, która używa na co dzień błyszczyka czy szminki. Niedawno jednak postanowiłam to zmienić, kupiłam kilka błyszczyków, jednak żaden z nich nie zaskoczył mnie tak pozytywnie jak INDUS WINDY KISS :)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Kilka informacji od producenta:
Błyszczyki do ust „INDUS” to kosmetyki o właściwościach odżywczego balsamu wygładzającego usta, które pozostawiają intensywnie lśniący efekt mokrych warg. Zawierają regenerujące substancje, które zapewniają ustom odpowiednie nawilżenie, elastyczność i blask. Modne kolory pozwolą na piękne wykończenie każdego makijażu. Zastosowanie masła shea sprawia, że usta stają się gładkie i są chronione przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego. Zawiera również masło kakaowe, które głęboko odżywia skórę, zmiękcza ją i nadaje elastyczność, zapobiegając nadmiernej utracie wody.

Zastosowanie:
Nakładać przy pomocy aplikatora bezpośrednio na usta. Już jedna warstwa nadaje wargom odpowiednie zabarwienie i blask.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Zalety:
– Aksamitna konsystencja.
– Efekt mokrych ust.
– Właściwości odżywcze.
– Przyjemny zapach.
– Posiada witaminę E wpływającą na odpowiednie nawilżenie ust.
– Kupując ten kosmetyk wspierasz inicjatywę 2H.

Do zalet dodałabym jeszcze:

  • trwałość,
  • krycie,
  • nie klei się,
  • cena – bardzo niska,
  • poręczne opakowanie,
  • wygodny aplikator,
  • wydajny,

Cena: 11.90 PLN

Gdzie kupić?

<<KLIK>>

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

A tak wygląda na ustach :)

Moja opinia:
Posiadam kolor BLI-07 Czerwona pomarańcza, który jest bardzo subtelny. Błyszczyk posiada odcień, który możemy spokojnie nosić na co dzień.  Zapach jest bardzo ładny, zdecydowanie w moim guście ;) Usta są nawilżone przez bardzo długi okres czasu. Nie klei się. Posiada wygodny aplikator, dzięki któremu aplikacja jest bardzo łatwa. Jedna warstwa błyszczyka pozwala pokryć usta równomiernym kolorem.

Czy polecam? Zdecydowanie tak :)

Jaki jest Wasz ulubiony błyszczyk? Czy próbowałyście błyszczyków INDUS WINDY KISS ?

Koniecznie zajrzycie na stronę:

diadem