Zmysłowo pachnący duet Le Petit Marseillais

Kilka dni temu dotarła do mnie przesyłka ambasadorka z kampanii Le Petit Marseillais. Tym razem przesyłka różniła się od innych, ponieważ znajdowały się w niej dwa produkty – jeden dla mnie, drugi dla mojego Mężczyzny.

Zmysłowo pachnący duet Le Petit Marseillais.

Przesyłka bardzo mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się, że dostanę się do kampanii. Nie wiedziałam też do końca czego spodziewać się po paczce. W paczce znajdowały się dwa żele pod prysznic o pojemności 400 ml każdy. Oba żele pod prysznic bardzo dobrze się pienią, chociaż wersja męska jest nieco rzadsza.

Delikatny żel pod prysznic Śródziemnomorski Granat

Zapach kosmetyku jest dość mocno wyczuwalny, słodki, ale nienachalny. Delikatny zapach czuć na skórze przez dłuższy czas od kąpieli – jest on jednak dość subtelny. Z każdym dniem lubię go bardziej.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Punica Granatum Fruit Extract, Polyquaternium-7, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Geraniol, Citronellol, CI 14700, CI 15985.

Żel pod prysznic 3 w 1 Czerwona Pomarańcza & Szafran

Kosmetyk o przyjemnym zapachu, z mocno wyczuwalnym szafranem i nutą pomarańczy. Utrzymuje się na skórze jeszcze przez pewien czas od umycia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Citrus Sinensis Fruit Extract, Crocus Sativus Flower Extract, Polyquaternium-7, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, CI 14700, CI 17200, CI 42090.