Accelerate: content-single.php

Zakupy z Aliexpress dla kobiety i nie tylko

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dawno nie było tu wpisu, w którym pokazywałam co zakupiłam na Aliexpress. Po dłuższej czasie chciałam się podzielić z Wami tym, co ostatnio do mnie dotarło. Jest tu kilka rzeczy, które zainteresuje przede wszystkim kobiety, ale nie tylko.

Sztuczne kwiaty

Kwiaty zamocowane na drucie, wykonane z miękkiej pianki. Kupiłam je przede wszystkim jako ozdobę do mieszkania, ale również jako gadżet do zdjęć. Dostępne są również inne kolory.

Kupiłam za 6,02 zł (aktualna cena: 4,71 zł) sztuczne kwiaty kupisz tutaj

Opaska na głowę

Jakiś czas temu kupiłam swoją pierwszą opaskę materiałową w The Body Shop. Świetnie sprawdziła się u mnie przy wszelkich rytuałach pielęgnacyjnych, jednak często zdarza się ubrudzić ją maską do twarzy, dlatego chciałam mieć coś w zapasie, kiedy inne będą w praniu. Wizualnie bardziej podobają mi się opaski z TBS, jednak cenowo to opaski z Aliexpress wychodzą dużo lepiej. Dostępne są w 5 wersjach kolorystycznych

Kupiłam za 3,03 zł (aktualna cena: 3,10 zł) opaskę kupisz tutaj

Stojak na gąbeczkę

Posiadam stojak do suszenia pędzli, jednak zawsze brakowało mi czegoś, na czym mogłabym położyć gąbeczkę. Stojak kupiłam po to, by przechowywać gąbeczkę, ale także, by suszyć ją po myciu. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
Stojak dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych, z trzema różnymi kształtami podstawy (u mnie trójkąt).

Kupiłam za 5,36 zł stojak kupisz tutaj

 

Gąbka do makijażu z mikrofibry

Gąbeczkę zamówiłam za namową Anity, z czystej ciekawości. Bardzo mnie ciekawi, jak będzie się zachowywać w porównaniu do gąbek do makijażu wykonanych z innych materiałów.

Kupiłam za 10,76 zł (aktualna cena: 9,61 zł) gąbkę kupisz tutaj

Torba na zakupy

Wielorazowych toreb na zakupy nigdy dość. Staram się zawsze mieć przy sobie chociaż jedną. Materiał jest cienki, nieco sztywny. Mam nadzieję, że nieco się „wyrobi”. Torba jest dostępna w 6 wzorach.

Kupiłam za 4,72 zł (aktualna cena: 4,98 zł) torbę kupisz tutaj

To by było na tyle. Nie ma tego aż tak dużo, ale postaram się publikować takie wpisy częściej, a być może coś Was zainspiruje do zakupu. Jeśli tak, napiszcie koniecznie w komentarzu :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924