Accelerate: content-single.php

Współpraca z ORLY COLOR BLAST

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

W tym artykule chciałabym Wam napisać krótko na temat naszej współpracy z ORLY COLOR BLAST. Jest to pierwsza firma, która odpowiedziała na naszą propozycję.

Na początek trochę informacji o firmie:
„W obecnej chwili marka ORLY produkuje ponad 250 odcieni lakierów zmieniających się z zależności od trendów mody i sezonowości, co skutkuje ciągłymi zmianami kolekcji i dynamicznymi pracami nad poszerzaniem ich kolorystyki. Od początku istnienia, firma ORLY konsekwentnie realizuje swoje pierwotne cele. Naturalne preparaty do manicure i pedicure, które wzmacniają i pielęgnują płytkę paznokcia, nadal są przebojami na rynku kosmetycznym. Unikalne receptury oraz przemyślana technika manicure i pedicure gwarantują niesamowite doznania i szybkie efekty zabiegów.” (źródło colorblast.pl)
Od 2005 roku w ofercie firmy można znaleźć również kosmetyki do pielęgnacji ciała.

un1

Przebieg współpracy
Wszelka komunikacja z firmą przebiegała bardzo sprawnie i bezproblemowo. Po uzgodnieniu szczegółów i wyborze kosmetyków na konkurs oraz do testów, błyskawicznie otrzymałyśmy przesyłkę z lakierami z serii COLOR BLAST oraz odżywkami COLOR CARE.
W sumie do testów wybrałyśmy 4 kosmetyki widoczne na pierwszym zdjęciu, po dwa dla każdej. Marta zdecydowała się na odcień „Sheer Peach Creme” (50067) oraz oliwkę do paznokci „Argan Cuticle Oil”, ja zaś wybrałam Green „Flakie Matte Top” (50073) oraz preparat „Bottom Top”.

un2

W ramach współpracy organizujemy również konkurs, który możecie znaleźć na naszym FP (www.facebook.com/ciekawekosmetyki ).

Recenzje produktów:
1. Brzoskwiniowe love, czyli lakier do paznokci od ORLY Color Blast
2. Olejek do skórek i paznokci – ORLY Argan Cuticle Oil
3. Preparat nawierzchniowy i baza w jednym, czyli ORLY COLOR CARE BOTTOM+ TOP

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924