Accelerate: content-single.php

Współpraca z LABORATORIUM PILOMAX

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dziś o kolejnej współpracy, tym razem z Laboratorium Pilomax. Do tej pory miałyśmy styczność tylko z maskami „Henna Wax” (o których zresztą mamy bardzo dobre zdanie;) ), więc bardzo ucieszyłyśmy się z otrzymanej paczuszki :).

pil1

W paczuszce znalazły się 2 zestawy do włosów ciemnych, z których każdy zawierał szampon „Wax Daily”, odżywka „Wax Daily Mist”, grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami oraz turban.
O kosmetykach, o których teraz piszę wcześniej nie miałam pojęcia, a szkoda – dlaczego dowiecie się z naszych recenzji do których linki będą się pojawiały poniżej :)

Na wstępie krótko o produktach :)

1. SZAMPON DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI DO WŁOSÓW CIEMNYCH WAX DAILY

Szampon do codziennego mycia skóry głowy i włosów – myje delikatnie i skutecznie. Nadaje gładkość i połysk włosom, podkreśla ciemny kolor. Odżywia włosy i skórę głowy.
[KLIK]

2. ODŻYWKA BEZ SPŁUKIWANIA DO WŁOSÓW CIEMNYCH WAX DAILY MIST

Odżywka łagodzi podrażnienia skóry głowy spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i zabiegami fryzjerskimi. Nawilża włosy, ułatwia czesanie. Zmniejsza skłonność do rozdwajania. Poprawia stan uszkodzonych włosów i je pogrubia. Formuła bez spłukiwania powoduje, że włosy mają na sobie warstwę chroniącą przed działaniem zanieczyszczonego środowiska i suszeniem gorącym powietrzem. Zawiera pantenol, witaminę E i ekstrakt z henny.
[KLIK]

+ GRZEBIEŃ O SZEROKO ROZSTAWIONYCH ZĄBKACH ORAZ TURBAN

Grzebień będzie idealny do rozprowadzania odżywki lub maski na mokrych włosach, które owijamy w turban, dla lepszego efektu działania maski :)

pil2

Tutaj możecie przeczytać nasze recenzje wspomnianych powyżej produktów:
1. Pilomax, WAX Daily Mist do włosów ciemnych

2. Szampon Wax Daily do włosów ciemnych (Laboratorium Pilomax)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924