Accelerate: content-single.php

Szampon – PANTENE PRO-V większa objętość

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dzisiaj przedstawię Wam recenzję Szamponu Pantene Pro-V większa objętość ;)
Od dłuższego czasu stosowałam szampony bez silikonów, SLES i SLS. Po pewnym czasie zobaczyłam, że coś złego dzieje się z moimi włosami, okropnie zaczęły plątać mi się końcówki i brakowało im nawilżenia. Oglądając w Rossmannie sklepowe półki natknęłam się na promocje właśnie tego szamponu, a wiecie jak kobiety lubią promocje? Dlatego zakupiłam ten szampon wraz z odżywką.

OD PRODUCENTA:

Objętość i zdrowy wygląd dla cienkich, delikatnych włosów. Poziom zawartości witamin certyfikowany przez Szwajcarski Instytut Witamin.

ZASTOSOWANIE:

Do włosów cienkich, pozbawionych objętości.

SKŁAD:

Skład

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozprowadź na całej długości włosów zaczynając od końcówek. Spłucz dokładnie

OPAKOWANIE:

Typowe dla szamponów Pantene białe, solidne nie przepuszczające światła opakowanie. Łatwo się otwiera.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

KONSYSTENCJA I ZAPACH:

Szampon jest gęsty, dzięki temu nie spływa z włosów. Jest koloru białego. Ma bardzo ładny zapach.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ:

15zł / 360 ml. Szampon możemy zakupić w większości sklepów, swój zakupiłam w Rossmannie po cenie promocyjnej 11 zł ;)

MOJA OPINIA:

Jest to dla mnie jak na razie najlepszy szampon, który testowałam w ciągu ostatnich tygodni. Szampon stosuję wraz z odżywką daje to bardzo fajny efekty na włosach. Włosy po umyciu są lekkie, nawilżone i miękkie. Pomógł mi rozwiązać problem z rozczesywaniem końcówek włosów. Bardzo fajnie się pieni. Nie powoduje swędzenia ani nie podrażnia. A Jak jest z obiecaną objętością? Przyznaję, że włosy są po nim uniesione, po innych szamponach nie widziałam takiego efektu. Jedną jeszcze istotną zaletą jest jego zapach, bardzo mi się podoba.

Myślę, że mogą go polecić z czystym sumieniem, a najlepsze efekty daje w połączeniu z odżywką ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924