Accelerate: content-single.php

Schauma, Fresh it up! – szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Dzisiaj mam przyjemność napisać kilka słów o szamponie do włosów przetłuszczających się i suchych na końcach ;)

OPIS PRODUCENTA:

Szampon Schauma Fresh it Up! To produkt przeznaczony dla młodych dziewczyn, które wkraczają w świat pielęgnacji. Przeznaczony jest dla włosów szybko przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach, które są częstym problemem wśród nastolatek. Delikatnie oczyszcza włosy u nasady z nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń, aby zapewnić im świeżość do 48h. Formuła szamponu zawiera mleczko z kwiatów Passiflory oraz intensywnie pielęgnujące proteiny, aby wzmocnić strukturę włosa i pielęgnować zniszczone końce. Szampon nie zawiera silikonów, aby nie obciążać włosów. Jego delikatny, kwiatowy zapach uprzyjemni chwilę mycia włosów.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SKŁAD:

Formuła nie zawiera silikonów posiada natomiast w swoim składzie mleczko z kwiatów Passiflory. Oczyszcza włosy u nasady, zapewniając w ten sposób świeżość do 48 godzin, wzmacnia strukturę włosa i pielęgnuje zniszczone końce. Dla 100% siły i 100% blasku. Formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami przywraca włosom utracone proteiny.

SPOSÓB UŻYCIA:

po umyciu spłucz włosy. Regularne stosowanie zapewnia optymalne rezultaty.

POJEMNOŚĆ:

400 ml

CENA:

8.99 zł

MOJA OPINIA:

W poszukiwaniu szamponów bez silikonów natknęłam się na ten kosmetyk. Szampon zamknięty jest w plastikowej różowo-błękitnej butelce. Szata graficzna jest estetyczna i miła dla oka. Zapach zdecydowanie mi odpowiada ma nutę kwiatowo-owocową, lekko kojarzy się z grejpfrutem.
Szampon dobrze oczyszcza włosy z sebum oraz innych zanieczyszczeń. Sprawia, że włosy są lekkie, puszyste i miłe w dotyku. Ładnie się pieni. Nie obciąża włosów. Jeśli chodzi o przedłużenie świeżości niczego takiego nie zauważyłam.

Wcześniej nie stosowałam szamponów tej marki, ale ten bardzo polubiłam.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962