Otwarcie galerii Wroclavia: Makeup Revolution i Douglas

W minioną środę miało miejsce oficjalne otwarcie galerii WroclaviaMoja wizyta tam skupiała się na dwóch punktach — otwarciu stoiska Makeup Revolution w Hebe oraz warsztatach makijażowych w perfumerii Dogulas. We wszystkich atrakcjach towarzyszyła mi Gosia, która również udostępniła mi zdjęcia. Dzięki nim lepiej mogę oddać Wam atmosferę wydarzeń.

Pierwszym punktem, do którego dotarłam, było otwarcie stoiska Makeup Revolution. Znajduje się ono po lewej stronie stosunkowo blisko wejścia. Jestem pewna, że wchodząc tam, nie przegapicie go – zajmuje dość istotną część na tle asortymentu kolorowego. Podczas otwarcia odbywały się pokazy makijażu, które wykonywały Wołosewicz-Makeup i Kitulec.

Marka bardzo prężnie się rozwija. Wprowadza do swojej oferty wiele kosmetyków oraz akcesoriów związanych z makijażem. Sama myślę nad zakupem bananowego pudru.

Kitulec wykonuje makijaż w Hebe.

Stoisko Makeup Revlolution Hebe Wroclavia.

Ja i Maaalgooos przy stoisku Makeup Revolution.

Po przerwie na posiłek udałyśmy się do strefy Douglas Beauty Corner, która znajdowała się w pobliżu sceny głównej. Na powitanie otrzymałyśmy lampkę szampana. Następnie na scenie odbyła się oficjalna część, którą poprowadziła Pani Magdalena Bystrzycka, główna wizażystka i szkoleniowiec marki Douglas. Opowiedziała o trendach urodowych, a także modowych na sezon jesień/zima 2017/2018.

Następnie udałyśmy się do nowo-otwartego salonu Douglas. Główny ekspert ds. pielęgnacji marki Douglas, Pani Monika Mantewka opowiedziała nam o przygotowaniu twarzy do makijażu, a także pozbywania się z cery zanieczyszczeń. Później głos ponownie przejęła Pani Magda, która przejęła część związaną z makijażem. W towarzystwie wizażystki mogłyśmy poznawać technikę stosowaną do modelowania twarzy przez wizażystów marki Douglas.

Gościem specjalnym wydarzenia była blogerka Call Me Blonide.

Po części warsztatowej mogłyśmy skorzystać z makijażu oraz przygotowania fryzury, a także wykonać zdjęcie okładkowej na ściance Douglas. Skorzystałam z każdej z opcji. Efekt możecie zaobserwować poniżej. Fryzurę wykonała mi Pani Aleksandra Mentel, która specjalizuje się w stylizacjach włosów do sesji.

Scena główna - Magdalena Bystrzycka Douglas Polska.

Call Me Blondie.

Makijaż wykonywany przez wizażystkę Dogulas.

Makijaż wykonany w Perfumerii Douglas Wroclavia.

Aleksandra Mentel czesze mi włosy.

Ja (z fryzurą przed makijażem) i Maaalgoos.

Ja i Martyna po makijażu.

Nie obyło się bez prezentów, które otrzymałyśmy podczas otwarcia. O wielu z nich pewnie jeszcze przeczytacie. Nie mam jedynie pomysłu, w jaki sposób mogę wykorzystać puder w kolorze terakoty. Będę wdzięczna za wszelkie pomysły.

Upominki Douglas i MUR.

Upominki Douglas - paletka, mascara i pomadka.

Mascara i pomadka do ust Douglas.

Paletka cieni Best of Colors Douglas.

Pianka do mycia twarzy Douglas.

Okładka specjalna Douglas.

Paletka rozświetlaczy Makeup Revolution.

Paletka z różem i szminka Makeup Revolution.

Puder Terracotta MakeupRevolution.

Pomadka do ust Makeup Revolution.

Serdecznie dziękuję markom Makeup Revolution oraz Douglas Polska za możliwość udziału w wydarzeniach oraz miłe prezenty. Miło mi również było spotkać koleżanki zainteresowane sferą beauty. Podczas wydarzeń spotkałam, m.in. Anitę, Ewelinę, Olę, Izę, Martynę, Gosię, Justynę oraz Dorotę :)