Accelerate: content-single.php

Nowości z SheIn: płaszcz, sukienka i szalik

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dziś przychodzę do Was z nowościami od SheIn. Niestety jest za zimno na robienie zdjęć na zewnątrz, dlatego musiałam robić je w domowym zaciszu. Najważniejsze jednak by oddać Wam jak najlepszy obraz rzeczy.

Tym razem mój wybór padł na granatowy płaszcz, szarą sukienkę oraz szary szalik w białe paski. Pierwsze dwie rzeczy wzięłam dla siebie, zaś szalik dla koleżanki.

Granatowy płaszcz SheIn

Navy Drop Shoulder Drape Collar Wrap Coat

Szalik SheIn

Płaszcz jest dobrze wykonany, nie ma na nim żadnych odstających nitek. Materiał z jakiego jest wykonany to mieszanka poliestru (65%) i rayonu (35%). Jest sam w sobie ciężki i przyjemny w dotyku. Rozmiar, który wybrałam to M – wydaje mi się on dość duży. Myślę, że będę go nosić w okresie przejściowym między zimą, a wiosną.

Szalik, choć wykonany w włókien akrylowych, jest również przyjemny w dotyku. Ma bardzo ładny odcień. Nie widzę na nim żadnych niedociągnięć.

Sukienka SheIn

Sukienka ma bardzo ładny krój, choć mogłaby być bardziej wycięta w talii. Materiał z jakiego jest wykonana to w 100% poliester. Dużym plusem są dla mnie jej długie rękawy, z czym bardzo rzadko się spotykam :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924