Nowości – Romwe i SheIn

Dzisiaj o naszych najnowszych zamówieniach z Romwe oraz Shein ;)

sukienka-tile

Zamówienie z SheIn dotarło do mnie już jakiś czas temu. Zazwyczaj z Martą zamawiamy po jednej rzeczy dla każdej z nas. Tak też miało być tym razem. Marta wybrała koszulę, ja sukienkę khaki. Moja opiekunka ze współpracy odpisała, że niestety nie ma teraz na stanie koszuli. Zamiast tego Marta wybrała czarną sukienkę. Możecie więc wyobrazić sobie moje rozczarowanie, gdy zobaczyłam, że sukienka dla mnie nie przyszła. Wszystko byłoby ok, pewnie machnęłybyśmy na to ręką, gdyby nie to, że sukienka, która dotarła była w rozmiarze XS (zamawiałyśmy L). Początkowo miałam nie publikować zdjęć, robiąc zamiast tego wishlistę. co zaproponowała moja opiekunka. Później się okazało, że zdjęcia mają jednak być, więc są. Jakość zdjęć jest marna, za co Was przepraszam. Szykuję mi się wesele pod koniec tygodnia, przez co większość czasu ostatnio spędzałam w pracy. Obie rzeczy są dobrze szyte, nie ma wystających nitek, ani dziur w materiale.

shein2

shein1

shein4

shein5

shein7

shein9

shein8

Teraz czas na nowości z Romwe:  maxi sukienkę, kombinezon oraz bluzę. Zacznę od czerwonej, maxi sukienki, która bardzo ładnie prezentowała się na zdjęciach. Na żywo jest równie piękna. Kolor jest dla mnie największą zaletą tej sukienki. Minusem będzie trochę za krótka halka, która sięga delikatnie za biodra. Szycie jest bardzo ładne i nie posiada żadnych defektów. Nie byłam pewna czy się w nią zmieszczę, bo według rozmiarów na stronie powinna mieć 88 cm w biuście, a ja mam jakieś 98 cm.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Ostatnio zamówiłam podobny kombinezon, bo tego nie było na stanie. Jeśli chodzi o materiał i szycie to nie mogę niczego się przyczepić. Jednak teraz wiem, że taki krój kompletnie mi nie pasuje ;) Przeżyłam z tego powodu małe rozczarowanie ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Bluza przyszła do Agnieszki. Prawie usmażyłam się w niej stojąc na balkonie ;) Ma bardzo ładny wzór i będzie nadawać się na chłodniejsze wieczory. Dla mnie jest trochę za krótka, ale myślę, że Agnieszce będzie pasować ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Co sądzicie o tych ubraniach? ;)

Koszula –<<KLIK>>

Czarna sukienka – <<KLIK>>

Maxi sukienka – <<KLIK>>

Kombinezon – <<KLIK>>

Bluza – <<KLIK>>