Mokosh: Olej arganowy do paznokci

Witam Was w ten słoneczny dzień :) Mam nadzieję, że odpoczęłyście w weekend i naładowałyście baterie na nowy tydzień ;) Część z Was ma teraz pewnie wakacje i korzysta z należytego wypoczynku, mi w tym roku przypadło odbycie praktyk zawodowych, które pochłaniają mi większość dnia, a resztę odpoczywam. Powoli zaczynam się przyzwyczajać do wczesnego wstawania, dlatego postaram się pisać częściej :) Dziś przychodzę do Was z recenzją oleju arganowego do paznokci firmy Mokosh. Olejek był dla mnie niespodzianką, ponieważ myślałam, że w paczuszce znajdzie się tylko 100-ml olej arganowy oraz czerwona glinka:)

Opis producenta

100 % Olej arganowy (surowiec z certyfikatem Ecocert) uzyskiwany jest ze świeżych nasion arganii. Olej tej, nazywany „płynnym złotem”, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie z kwasu oleinowego i linolowego. Posiada niespotykanie wysoką liczbę naturalnych antyoksydantów, chroniących nasz organizm przed wolnymi rodnikami. Zawiera także liczne związki o działaniu regeneracyjnym i promieniochronnym. Z powodzeniem jest stosowany przy łamliwości paznokci i suchości skórek.

Olejek do paznokci

Składniki aktywne

  • Polifenole
  • Skwalen
  • Fitosterole
  • Witaminę E

Olej arganowy posiada silne działanie regenerujące oraz odżywcze:

  • Wzmacnia paznokcie
  • Uszczelnia barierę lipidową skóry
  • Nawilża i poprawia elastyczność skóry
  • Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników

Zastosowanie:

Niewielką ilość oleju arganowego aplikuj pędzelkiem na paznokcie i skórki. Pozostaw do wchłonięcia lub wmasuj. Stosuj kilka razy dziennie.

Moja opinia:

Aplikacja:
Olejek wyposażony jest w pędzelek, podobny do stosowanych w odżywkach do paznokci, dzięki czemu aplikacja olejku jest niezwykle prosta wręcz przyjemna. Bez problemu można nałożyć tyle produktu ile chcemy. Po wykończeniu oleju na pewno wykorzystam to opakowanie prawdopodobnie odlewając go ze 100-ml buteleczki, którą wkrótce opiszę, a część z Was pewnie będzie miała przyjemność testować go w letnim JoyBoxie :)

Działanie:
Olejek znacząco poprawił stan moich skórek. Oprócz tego na pewno przyczynił się do poprawy stanu moich paznokci, a zaczęłam go testować w bardzo ciężkim dla nich okresie.

Podsumowanie:

Zdecydowanie polecam olejek arganowy do paznokci Mokosh. Jest to olej dobrej jakości, w bardzo przyjemnej formie. Aplikacja za pomocą pędzelka sprawia, że jest on bardzo wydajny.

decorative_line 1

Olej arganowy do paznokci możesz kupić [tutaj] .

Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą sklepu oraz do polubienia fp „Mokosh Cosmetics”
logo

Poświadczenie jakości