Accelerate: content-single.php

Marion Detox HairLine Oczyszczająco-Odświeżająca terapia do włosów i skóry głowy

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Witam Was serdecznie!

Prawie każda kobieta lubi testować nowe produkty. Postanowiłam wypróbować Marion, Detox HairLine, Oczyszczająco – odświeżająca terapia do włosów i skóry głowy.

Mus peelingujący+szampon

Kompleksowa terapia sprawia, że włosy są odświeżone, dokładnie oczyszczone z nadmiaru sebum i pozostałości kosmetyków, a także zyskują głęboki połysk.
Składniki zawarte w terapii:
– Koktajl ziołowy- pomaga usunąć zanieczyszczenia z włosów, nadając im połysk, miękkość oraz ułatwiając rozczesywanie.
– Pochodna Mentolu- daje przyjemne poczucie chłodu i zapewnia długotrwałe odświeżenie.
– Kwas salicylowy- obniża nadmierną produkcję sebum, delikatnie oczyszczając włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń.
– Prowitamina b5-wnika w głąb włosów nawilżając je, nadając połysk i gładkość. Zapobiega rozdwajaniu końcówek i łagodzi skórę głowy.
13 ml + 10 ml

Sposób użycia:

Etap 1. Mus peelingujący: Wcierać w wilgotne, nieumyte włosy, masując skórę głowy przez 2-3 minuty. Następnie dokładnie spłukać.
Etap 2. Szampon: Nałożyć na mokre włosy od razu po spłukaniu musu peelingującego. Masować do momentu utworzenia się piany. Następnie spłukać.
Terapię oczyszczającą warto stosować raz w tygodniu.

Cena:

2,10 zł opakowanie

Podsumowanie – Marion Detox HairLine:

Na co dzień stosuję szampony bez SLS i SLES, raz na jakiś czas stosuję mocniejszy szampon, aby dogłębnie oczyścić włosy. Peeling zawiera drobinki, które delikatnie złuszczają martwy naskórek, tutaj jedyną wadą jest jego mała ilość. Szampon dobrze się pieni, oczyszcza, odświeża i nadaje połysk. Produkt nie plącze włosów ani nie wysusza. Po użyciu zauważyłam, że włosy są świeże, uniesione, oczyszczane i wygładzone. Z tym kosmetykiem polubiłam się już po pierwszym użyciu :) Dzisiaj planuje zrobić zapas na tą kurację i stosować raz na jakiś czas. Jedyne co zmieniłabym w tym produkcie to ilość peelingu, gdyż jest go naprawdę mało.

Jeśli chcecie dobrze oczyścić skórę głowy i włosy, to ten kosmetyk jest dla Was ;)

Miałyście ten produkt? Jak się sprawdził? ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924