Accelerate: content-single.php

Koszula i kurtka Romwe oraz dres, sukienka i szalik SheIn

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Dzisiaj przychodzimy do Was z naszym lutowym zamówieniem z Shein i Romwe. Z Romwe zdecydowałam się na kurtkę oraz koszulę, Agnieszka z Shein zamówiła dres, sukienkę, szalik oraz wiązaną bluzkę. Ta ostatnia jednak nie dotarła z powodu braku w magazynie – o czym informacje od opiekunki współpracy uzyskałyśmy dopiero po otrzymaniu niekompletnego zamówienia.

Nowości z SheIn i Romwe

Agnieszka:

Mogłam wybrać dla siebie 3-4 rzeczy. Jedna niestety nie dotarła i nie jestem zadowolona z komunikacji z moją opiekunką na tym poziomie. Chciałabym Wam jednak przede wszystkim pokazać to, co do mnie doszło.

Pierwszą z rzeczy jest różowy dres, który wybrałam z zamysłem noszenia jako piżamy. Wybrałam rozmiar L, i jest to rozmiar który pasuje na mnie na styk. Wolałabym by był nieco luźniejszy. Materiał, z którego wykonano zestaw jest stosunkowo gruby, i bardzo specyficzny w dotyku. W środku odstawało sporo białych nitek.

Drugą rzeczą jest czarna sukienka z kołnierzykiem. Jest ona dość krótka i szeroka. Wybrałam rozmiar M. Jest cienka i elegancka. Mogłaby być nieco taliowana, wtedy zdecydowanie bardziej by mi się podobała. Na zdjęciach w sukience mam również oryginalną wenecką maskę, którą pożyczyłam od kuzynki.

Trzecią rzeczą był szalik. I jest to część zamówienia z której jestem najbardziej zadowolona, a najtrudniej było mi go uchwycić. Szalik jest gruby i ciepły. Zdecydowanie wart zainteresowania.

Różowy dres SheIn

Różowy dres SheIn

Różowy dres SheIn

Czarna sukienka SheIn

Elegancka sukienka SheIn

Szaro-czarny szalik SheIn

Kurtkę zamówiłam ze względu na zbliżającą się wiosnę.  Kurtka wygląda identycznie jak na zdjęciu na stronie. Posiada wewnątrz ściągacze, które regulują szerokość w pasie. Jest cienka i dobrze uszyta.

Drugą rzeczą jest czerwona koszula, która trochę za mocno prześwituje. Przy guzikach znalazłam kilka wiszących nitek. Materiał nie jest podatny na prasowanie, potrzeba cierpliwości ;)

Romwe

Kurtka <<KLIK>>

Koszula <<KLIK>>

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962