Accelerate: content-single.php

Kosmetyczne gadżety z Aliexpress

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Bardzo lubię kupować rzeczy na Aliexpress, ponieważ dają mi dużą możliwość wyboru w przystępnych cenach. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moje kosmetyczne gadżety zakupione właśnie na Aliexpress. Ciekawi?

Kosmetyczne gadżety z Aliexpress

Gąbka bambusowa to chyba moje najlepsze odkrycie spośród gadżetów kosmetycznych. Sucha jest dość sztywna, jednak po namoczeniu zamienia się w bardzo miękką gąbkę. Ze względu na płatną wysyłkę zamówiłam od razu dwie i ani trochę nie żałuję.

Idealnie sprawdza się do zmywania maseczek, ale myślę, że dobrze sprawdzałaby się do codziennego mycia twarzy. Uwielbiam ją.

Kupicie ją tutaj

Miękka gąbka bambusowa z Aliexpress
Gąbka bambusowa Aliexpress

Masażer do skóry głowy to kolejny ciekawy gadżet z Aliexpress, którego zakupu nie żałuję. Co prawda dotarł do mnie lekko uszkodzony na rączce, jednak nie przeszkadza to w jego użytkowaniu.

Masażer ma wypustki silikonowe, które podczas masowania pobudzają mieszki włosowe. Chociaż okres zapuszczania włosów mam już za sobą, to bardzo chętnie z niego korzystam, aby wzmocnić cebulki.

Masażer można stosować również do ciała, w celu ujędrnienia skóry.

Kupicie go tutaj

Masażer do skóry głowy Aliexpress
Masażer do skóry głowy z Aliexpress

Zanim odkryłam gąbkę bambusową moją ulubioną opcją było zmywanie maseczek za pomocą gąbki Konjac. Niestety, gąbki szybko się niszczyły. Zdecydowałam się więc na zakup gąbki na Aliexpress.

Nie jest ona tak idealnie kształtna, jak te dostępne w sklepach. Jeszcze jej nie używałam więc opinie na jej temat uzupełnię z czasem.

Kupisz ją tutaj

Konjac Aliexpress
Gąbka Konjac Aliexpress

Masażer jadeitowy to produkt, który bardzo mnie ciekawi, jednak najtrudniej jest mi się zmobilizować do jego używania.

Masażer pewnie leży w dłoni. Kamienie, którymi masujemy twarz, są nieco chłodne, przez co daje on efekt lekko pobudzający na skórze.

Kupicie go tutaj

Masażer jadeitowy Aliexpress

Opaska do włosów jest dla mnie idealnym rozwiązaniem dla wykonywania codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Pozwala mi zabezpieczyć włosy przed zmoczeniem podczas mycia twarzy.

Kupicie ją tutaj

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924