Accelerate: content-single.php

Gosh Giant Pro Double Eye Liner 2 w 1

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Wybór eyelinera to nie lada wyzwanie. Jest dużo aspektów, które mogą mieć wpływ na naszą decyzję. Kolor, odcień, sposób aplikacji, marka. To tylko kilka rzeczy, na które zwracamy uwagę. Jeśli szukacie dla siebie odpowiedniego eyelinera, zapraszam do zapoznania się z moją opinią na temat eyelinera 2 w 1 Giant Pro Double Eye Liner od marki Gosh.

Gosh Giant Pro Double Eye Liner 2 w 1

Gosh Giant Pro Double Eye Liner 2 w 1 to dwustronny kosmetyk, który łączy w sobie właściwości kredki Kajal i eyelinera.

Kajal jest kredką o stożkowym kształcie, tego typu kredki znane są przede wszystkim z makijażu indyjskich kobiet. Kredka idealna do intensywnych makijaży pozwala na uzyskanie wyrazistego efektu w krótkim czasie. Kolor kredki jest intensywnie czarny, nie blaknie z czasem. Kredka jednak nie zasycha do końca, przez co odbija się na moich opadających powiekach nawet po dłuższym czasie od aplikacji. Kosmetyk ten dużo lepiej sprawdza się u mnie do aplikacji na linię wodną, jednak stosuję ten zabieg dość rzadko, aby nie zmniejszać optycznie oka.

Kajal Gosh – końcówka eyelinera w formie kredki

Eyeliner w pisaku kształtem również przypomina stożek, jednak jest zdecydowanie bardziej precyzyjny i dużo łatwiej uzyskać nim efekt jaskółki na oku. Operuje się nim dość łatwo, choć malowanie kreski na opadającej powieki zawsze jest dla mnie wyzwaniem. Kolor jest intensywny, czarny i nie blednie z czasem. Eyeliner dość szybko wysycha, dzięki czemu nie odbija się nad okiem. Efekt namalowanej kreski utrzymuje się cały dzień. Przetrwał u mnie również bez skazy niewielki wiosenny deszcz.

Końcówka eyelinera w formie pisaka

Bardzo się cieszę, że wybierając kosmetyk do przetestowania, zdecydowałam się na wersję 2 w 1. Dzięki temu mogłam się przekonać o tym, która opcja bardziej mi odpowiada. Początkowo miałam obawy co do aplikatora w postaci pisaka, jednak okazał się on dla mnie dobrym wyborem.

Dziękuję bardzo Wizaż Sklep za przekazanie kosmetyku do testów. Fakt, że ten produkt otrzymałam, nie miał wpływu na moją opinię.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924