Accelerate: content-single.php

Garnier, Czysta Skóra Active – Ultrazłuszczający peeling

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Garnier, Czysta Skóra Active – Ultrazłuszczający peeling

Garnier Czysta Skóra Active to generacja skoncentrowanych produktów przetestowanych na skórze tłustej i skłonnej do niedoskonałości.

Czy ultrazłuszczający peeling Czyta Skóra Active jest stworzony dla mnie?

Tak, jeśli Twoja skóra jest podatna na powstawania zaskórniaków, a Ty chcesz się ich pozbyć, zapobiec ich nawrotom i zredukować istniejące ślady po niedoskonałościach, a jednocześnie oczyszczając skórę twarzy.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Czym się wyróżnia?

Kremowa formuła działa podwójnie. PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM oraz PRZECIW ŚLADOM PO NICH.
1.Wzbogacona w wyjątkowy składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki.
2.Dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pochodzenia naturalnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.

Jego sekret?

To wyjątkowe połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich:
-Skoncentrowany kwas salicylowy to jeden z najskuteczniejszych przeciwbakteryjnych składników aktywnych.
-Udowodniona moc roślin: HerbaRepair to składnik aktywny pochodzący z Vaccinium myrtillus, rośliny o wyjątkowych właściwościach regenerujących i odbudowujących.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Jak go stosować?

Nakładać na zwilżoną skórę twarzy. Delikatnie wmasuj pieniącą się emulsję ze szczególnym uwzględnieniem partii, gdzie występują niedoskonałości oraz strefy T (czoło, nos, broda). Spłucz obficie wodą. Unikaj stosowania w okolicach oczu.

Cena:

16,39 zł/150 ml

Moja opinia – Garnier, Ultrazłuszczający peeling

Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona tym peelingiem. Bardzo dobrze usuwa wszystkie niedoskonałości. Nie podrażnia ani nie uczula. Na twarzy pozostawia uczucie świeżości oraz lekkiego chłodu. Po tym kosmetyku moja cera jest dobrze oczyszczona, gładka i matowa. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia czy napięcia. W peelingu możemy zobaczyć małe drobinki, które delikatnie „polerują” skórę. Konsystencja jest dosyć gęsta, nie spływa. Dzięki temu kosmetyk starcza na bardzo długo czas.

Stosuję go na przebarwienia po trądziku, z którym walczyłam dłuższy okres w życiu. Jeśli macie problemy z cera i szukacie kosmetyku, który pomoże Wam w codziennej pielęgnacji to sięgnijcie po ten produkt ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025