Fitocosmetic – Błękitna glinka wałdajska ze srebrem

W szale zakupów dałam się skusić na – Błękitną glinkę wałdajską ze srebrem. Wcześniej nie używałam chyba żadnych glinek ze względu na to, że jestem trochę niecierpliwa, teraz jednak mam więcej motywacji, żeby zmienić coś w swoim wyglądzie ;)

OD PRODUCENTA:

Błękitna glinka Wałdajska wydobywana jest wyłącznie w ekologicznie czystych terenach Rosji.
Glinka Błękitna Wałdajska wykazuje właściwości lecznicze, dzięki zbilansowanej zawartości minerałów i substancji bioaktywnych.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Maseczki z glinki błękitnej spłycają zmarszczki, likwidują przebarwienia, oczyszczają skórę. Intensywne działanie stymulujące glinki pozwala na uzyskanie szybkiego i wyraźnego efektu odmładzającego.
Glinka błękitna wspomaga również procesy regeneracyjne skóry.
Regularne stosowanie zwiększa efektywność zabiegów i daje trwałe, dające się zauważyć rezultaty!

KONSYSTENCJA:

Glinka ma postać bardzo drobnego zmielonego proszku. Mieszamy ją z wodą 1:1. Niewielka ilość ok.2 łyżek starcza mi na całą twarz, jest bardzo wydajna. Mieszamy do momentu uzyskania kremowej konsystencji, gotową nakładamy na twarz.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SKŁAD:

100% wysoce oczyszczona glinka naturalna z zawartością jonów srebra.

SPOSÓB UŻYCIA:

Maseczka:zmieszać glinkę z wodą w proporcji 1:1 do uzyskania gładkiej pasty. Nałożyć grubą warstwę na twarz, pozostawić na 5-15 minut. Po zmyciu maseczki zaleca się zastosować łagodny krem odżywczy.

Okłady:zmieszać glinkę z wodą w proporcji 1:1 do uzyskania gładkiej pasty. Nałożyć grubą warstwę na obszary problemowe, owinąć folią, pozostawić na około 20 minut, zmyć ciepłą wodą.

Uwaga! Nie używać metalowych naczyń!

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

STOSOWAĆ:

2-3 razy w tygodniu – najlepsze efekty uzyskamy wówczas, gdy będziemy stosować ją regularnie.

CENA:

8,00 zł za 100g

DOSTĘPNOŚĆ:

Glinkę możemy zamówić na różnych stronach internetowych swoją zamówiłam na http://triny.pl/

MOJA OPINIA:

Byłam zachwycona wyglądem mojej buzi po tej glince ;)Skóra była promienna, oczyszczona, gładka i odżywiona. Koloryt skóry jest bardziej jednolity, a zaczerwienienia rozjaśnione. Głównym zadaniem tej glinki jest oczyszczenie twarzy i w tym sprawdziła się wręcz idealnie, zauważyłam nawet, że zaskórniki są mniej widoczne. Po zmyciu glinki możemy zauważyć, że skóra jest rozjaśniona. Jest to produkt, który zamierzam stosować systematycznie, a gdy się skończy zamierzam zakupić nowe opakowanie ;) Najgorsze w glinkach to chyba ich zmywanie, a przynajmniej dla mnie, ale coś za coś ;)