Accelerate: content-single.php

Biżuteria z Aliexpress

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Po dłuższej nieobecności spowodowanej dodatkowymi obowiązkami przychodzę do Was z nowym postem, w którym zobaczycie biżuterię z aliexpress. W tym poście znajdziecie przede wszystkim kolczyki, łańcuszki oraz bransoletkę. Czy warto było czekać na przesyłki z aliexpress? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji. Ps. przygotujcie się na dużą dawkę zdjęć :)

Link do kolczyków powyżej – <<KLIK>> 

Cena 73 grosze za parę :)

Kolczyki powyżej w kształcie kwiatków – <<KLIK>> 

Cena  – 5 zł.

Białe kwiatki poniżej – <<KLIK>> 

Cena – 3,55 zł.

Małych kolczyków nigdy za wiele. Pasują na każdą okazję. Bardzo mi się podobają. Mają ładne kolory i są dobrze wykonane :) Do wszystkich kolczyków dołączone były zatyczki. Czekałam na nie ok. miesiąc. Wszystko co zamówiłam doszło.

Krótkie kwadraty z kokardkami zieleń oraz granat – <<KLIK>>  

Cena 1,96 zł. 

Długie kolczyki kwadraty – <<KLIK>>

Cena 4,74 zł.

Kolejne kolczyki to kwadraty, które zamówiłam w dwóch formach krótkiej i dłuższej. Niestety, ale zdjęcia nie oddają tego jak pięknie się mienią. Kolczyki prezentują się równie ładnie co poprzednie. Kokardki przy krótszych kolczykach są dobrze zamontowane. Zatyczki dobrze trzymają.

Kolczyki piórka – <<KLIK>> 

Cena  1,23 zł.

Kolczyki wyglądają tak samo jak na zdjęciu na stronie aliexpress. Sięgają do ramion. Są ładnie wykonane, zatyczki nie uciskają. Kolczyki możemy nosić tak jak zostały zaprezentowane na zdjęciu lub założyć tylko perełki. 

Bransoletka z ptaszkiem – <<KLIK>>

Cena 1,20 zł.

Bransoletka doszła do mnie po 2 tygodniach. Nie spodziewaniem się tak szybko żadnej przesyłki z aliexpress. Jest delikatna, ale wytrzymała. Nosiłam ją już kilka razy i mimo mocniejszego szarpnięcia przy zdejmowaniu ubrań jest cała. Pewnie zamówię jeszcze jedną na zapas ;)

Naszyjnik z perełkami – <<KLIK>> 

Cena 7 zł.

Łańcuszek z serduszkiem – <<KLIK>>

Cena 1,30 zł.

Naszyjnik z perełkami składa się z kilku części połączonych ze sobą. Jeszcze nie miałam okazji, aby sprawdzić wytrzymałość przy noszeniu. Drugi jest delikatniejszy, serduszko swobodnie przemieszcza się po łańcuszku. Za taką cenę nie mam też za dużych wymagań :)

Kolczyki Sowy

Kolczyki sowy: <<KLIK>>

Podsumowując jestem zadowolona ze wszystkich zamówionych rzeczy. Biżuteria przyszła szybko jak na aliexpress. Wykonanie jest adekwatne do ceny. Całość bardzo mi się podoba :) 

Zamawiałyście kiedyś biżuterię z aliexpress? Jak ją oceniacie?

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924