SheIn & Romwe: Sukienki

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditEmail this to someone

Jakiś czas temu rozpoczęłyśmy współpracę z SheIn i Romwe. Mogłyśmy wybrać po jednej rzeczy z każdego sklepu dlatego ja wybrałam czerwoną sukienkę z SheIn, zaś Marta czarną sukienkę z Romwe.

Dziś prezentujemy Wam zamówienia, zaczynamy od czerwonej sukienki, która mi się bardzo podoba, niestety mimo, że wybrałam największy rozmiar XL, którego wymiary były na styk (rozmiarówka jest bardzo zaniżona).  Górna część sukienki kończy mi się mniej-więcej nad pępkiem, a gdy ją zapnę nie mogę oddychać ;) Z bólem serca będę musiała się z nią rozstać :( Wybaczcie jakość zdjęć, ale światło nie dopisuje, a aparat mi się popsuł..

Sukienka SheIn

Sukienka SheIn

Sukienka SheIn

Sukienka SheIn

Marcie bardzo spodobała się sukienka widoczna na zdjęciu na stronie Romwe. Po otrzymaniu jej jednak przyszło rozczarowanie, ponieważ prześwituje ona na całej długości, wymiary nie zgadzały się z podanymi na stronie więc na niej sukienka wisiała (sama ją przymierzałam, jednak mi się ona kojarzy ze stylizacją na Halloween:P)

Sukienka Romwe

Sukienka Romwe

Sukienka Romwe

 

 

Podsumowując: zakupy w sieci wiążą się z dużym ryzykiem, że ubrania nie będą pasować albo nie będą się prezentować tak ładnie jak na zdjęciach. Niestety to nasze pierwsze zamówienie i oba są nietrafione..

 

  • Dobrze wiedzieć, że ta czarna sukienka prześwituje, bo się nad nią zastanawiałam, a teraz wiem, że jej nie wezmę :)

  • karminowe usta

    Czerwona jest bardzo ładna, ale co z tego, skoro jej rozmiar Ci nie odpowiada… Sama nie kupuję ubrań w internecie, wolę jednak przymierzyć je i sprawdzić, czy gdzieś mi coś nie wisi albo nie ciśnie;)

  • KREJZOLCIA90 .

    czerwona śliczna :)

  • Obie bardzo ładne,szkoda że nie jesteście zadowolone.