Relacja z otwarcia nowego sklepu Helfy we Wrocławiu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditEmail this to someone

W środę wieczorem wybrałam się na otwarcie nowego Ekopasażu Helfy we Wrocławiu. Pomimo śniegu i natłoku zajęć udało mi się dotrzeć na miejsce przed zamknięciem. Mimo późnej godziny, w sklepie było jeszcze całkiem sporo ludzi :).

Nowy Ekopasaż znajduje się przy ul. Hubskiej 81b we Wrocławiu, tuż przy przystanku tramwajowym „Prudnicka” w kierunku Gaju, zaledwie 3 przystanki od Dworca Autobusowego. Jest to dla mnie bardzo dogodna lokalizacja :)

Otwarcie nowego sklepu Helfy we Wrocławiu

Na miejscu przywitała mnie i poczęstowała pyszną herbatką Christmas Tea(Yogi Tea), Pani Gosia, która zajmuje się marketingiem w Helfy. W sklepie poznałam również Anię, autorkę bloga Maria N, która również mieszka we Wrocławiu. Pani Gosia opowiedziała nam o asortymencie – a ja, z racji tego, że do Helfy raz na jakiś czas wpadam, wypytałam o nowości :).

W Helfy było w tym dniu kilka Pań ekspedientek, które służyły radą Klientkom. Podczas otwarcia można było zrobić zakupy z 15% rabatem na całym asortyment. Oprócz tego można było skorzystać z masażu twarzy olejkami – tym razem się na to spóźniłam, jednak na otwarciu sklepu na Żmigrodzkiej we Wrocławiu korzystałam z tego zabiegu i było bardzo przyjemnie :)

Co znajdziemy w Helfy?

Wybór jest naprawdę spory. Znajdziemy tu zarówno naturalne kosmetyki, perfumy, poprzez środki czystości, produkty do aromaterapii, do zdrowej żywności.

Za każdym razem ogromne wrażenie robi na mnie ogromny wybór czystych olejków, których gama wciąż się powiększa. W ofercie pojawiły się ostatnio również rękawice peelingujące – intensywna i łagodna. Moją uwagę przykuły również arabskie perfumy w bardzo oryginalnych opakowaniach. W okresie przedświątecznym pojawiły się również zestawy, między innymi Make Me Bio oraz Yope.

Asortyment żywnościowy też się rozrasta :) W sklepie pojawiła się lodówka, w której znajdziemy naturalne jogurty, wegańskie kiełbaski. Na półkach znajdziemy również wiele rodzajów miodów, w tym miód manuka. Jak już wspomniałam wyżej, mają również pyszną herbatę, i po spróbowaniu tej mam ochotę na więcej.

Jeśli nie jesteście z Wrocławia, lub po prostu chcecie zapoznać się z asortymentem sklepów Helfy, zajrzyjcie również na ich stronę internetową :).

Zestawy prezentowe kosmetyków naturalnych w Helfy

Arabskie perfumy w Helfy

Rękawice w Helfy

Kosmetyki do aromaterapii w Helfy

Zdrowa żywność w Helfy

Wegańska żywność w Helfy

Wieczór spędziłam bardzo przyjemnie, a lokal opuściłam już po oficjalnym zamknięciu. W prezencie otrzymałam odżywkę do włosów oraz żel aloesowy Jason, krem z aloesem i granatem do skóry normalnej i mieszanej oraz malinową czekoladę na gorąco. O każdym z produktów napiszę Wam za jakiś czas chociaż kilka zdań (tu lub na Instagramie) – na razie wspomnę tylko, że wszystkie mają bardzo dobre składy :)

Torebka z upominkami Helfy

Kosmetyki Jason i kadzidełko Helfy

Krem do twarzy z aloesem i granatem Helfy

Czekolada z maliną i ciasteczko szczęścia z Helfy
W moim ciasteczku był napis: „By dojść do źródła, trzeba płynąć pod prąd”.

Bardzo dziękuję Pani Gosi za zaproszenie, a Was zapraszam do odwiedzenia sklepu :)

 • Tyle tych Helfów już we Wrocławiu a ja nie bylam w nich ani razu…

  • A wybór mają spory :) warto zajść chociaż się rozejrzeć ;)

 • Same cudowności! Szkoda, że u mnie nie ma tego sklepu :(

  • Jest również możliwość zamawiania online, chociaż z doświadczenia wiem, że dużo przyjemności daje przeglądanie półek :D

 • Maria Nowińska

  Hej :) Widzę, że wpis o Helfy opublikowałyśmy tego samego dnia ;)

 • Justyna F

  Super sklep… na pewno odwiedzę przy kolejnej wizycie we Wro… :)