Serum Bodetko Lash: efekty kuracji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditEmail this to someone

4 miesiące temu miałyśmy przyjemność rozpocząć kurację, której zadaniem było wzmocnienie, zagęszczenie i wydłużenie rzęs ;) Czas minął bardzo szybko, dlatego dzisiaj przychodzimy do Was z recenzją serum od Bodetko Lash. Jesteście ciekawe efektów? :)

Bodetko Lash

Kilka informacji ze strony producenta:

Jak często mam aplikować odżywkę?

Przez pierwsze 3-4 miesiące aplikuj odżywkę raz dziennie. Po tym okresie wystarczy 2-3 razy w tygodniu dla podtrzymania pożądanego efektu.

Jak prawidłowo aplikować odżywkę BODETKO LASH?

BODETKO LASH należy stosować raz dziennie wieczorem po demakijażu i osuszeniu twarzy. Precyzyjnym aplikatorem nanieś odżywkę na nasadę rzęs ruchem od kącika w kierunku zewnętrznej części oka (podobnie jak eyeliner).

Po jakim czasie otrzymam pełny efekt długich, gęstych rzęs?

Pełny efekt otrzymasz po około 3 miesiącach. Pierwsze przyrosty zauważysz już po 30 dniach codziennego stosowania.

Przed: Bodetko Lash

Agnieszka

seconA

Marta

seconM

Zalety:

– łatwa aplikacja,
– nie podrażnił ani nie uczulił,
– efekty – gęste i długie rzęsy.
– wydajność – spokojnie starcza na kilka miesięcy,
– estetyczne opakowanie

Wady:

– cena

Rzęsy przed kuracją:

Agaprzed

firstA

Rzęsy przed kuracją:

Martaprzed

firstM

Agnieszka:

Jestem pod ogromny wrażeniem. Co prawda na początku bałam się, czy nie będę zapominać o aplikacji serum. W związku z tym przez pierwsze kilka dni odpytywałyśmy się nawzajem na temat tego, czy serum zostało użyte :) Aplikacja serum przypomina nakładanie eyelinera – z tym, że nie musimy się bać o to, że wyjedziemy poza linie rzęs ;) Serum sumiennie stosowałam przez ostatnie 4 miesiące zarówno w górnej, jak i w dolnej linii rzęs. Pierwsze efekty były widoczne mniej-więcej po upływie miesiąca – kuzynka widząc początkowe efekty kuracji zaczęła się sama zastanawiać nad zakupem serum :P W efekcie kuracji uzyskałam zdrowe, mocne i długie rzęsy (na tyle długie, że będąc na regulacji brwi u kosmetyczki pytała mnie czy moje niepomalowane rzęsy są przedłużane;) ). Od początku podchodziłam do kuracji z dystansem, jednak szczerze mogę Wam polecić serum Bodetko Lash, ponieważ faktycznie działa :)

Marta:

Odżywkę stosowałam przez 4 miesiące. Pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu, były bardzo zadowalające, dlatego czekałam z niecierpliwością na koniec kuracji i nie zawiodłam się. Aplikacja jest banalna – nakładamy odżywkę na linię rzęs, nie musimy mieć wprawy ani bać się, że „wyjedziemy”. Dzięki odżywce uzyskałam gęste, mocne i długie rzęsy. Powyżej możecie zobaczyć nasze efekty, które jak myślę wiele osób mogą zachęcić do zakupu. Niektórych może odstraszyć cena, która jest wysoka, ale w porównaniu do uzyskanego efektu uważam, że warto spróbować ;)

Serum możecie kupić na: Bodetko Lash

  • Justyna F

    Wiele dobrego słyszałam o Bodetko, chyba Maxineczka rozsławiła ten preparat na youtube :) fajnie, że u Was też się sprawdził :)

  • karminowe usta

    Efekt rewelacyjny, ale jakoś nie potrafię przekonać się do stosowania odżywek do rzęs. Mam wrażliwe oczy, więc obawiam się, że zakupiony kosmetyk musiałabym szybko odstawić, nie doprowadziwszy kuracji do końca.