Bodetko Lash: Przed rozpoczęciem kuracji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditEmail this to someone

W poniedziałek otrzymałyśmy przesyłkę w której znalazły się dwa sera (serumy? przyznam szczerze, że nie wiem jak to poprawienie odmienić:D ) od Bodetko Lash. Tego samego dnia również rozpoczęłyśmy kurację, która ma potrwać 4 miesiące. Serum należy aplikować raz dziennie po wykonaniu demakijażu i osuszeniu twarzy.

Bodetko Lash

Przez pierwsze dni wieczorem przypominałyśmy sobie wzajemnie (z Martą) o nałożeniu serum. Aplikuje się je bardzo łatwo za pomocą precyzyjnego pędzelka – mówię to ja, osoba, która nie ma zbyt wiele cierpliwości, ani wielkiej wprawy w malowaniu oczu eyelinerem ;)

Przed – zdjęcia dla Bodetko Lash

Przed: Bodetko Lash

Zanim otrzymałyśmy serum do przetestowania miałyśmy zrobić zdjęcia rzęs na białym tle – bardzo podoba mi się to podejście, ponieważ wydaje mi się, że są bardziej wiarygodne, tj. wielokrotnie spotkałam się z tym, że blogerki próbowały podkreślić słaby efekt manipulując światłem i kontrastem na zdjęciach. Po co? Prawdopodobnie po to, by sponsor był zadowolony, a może dlatego, że nie używały go zbyt regularnie.. Nie ważne. Chcemy dać Wam spory pogląd na naszą kurację, dlatego zamieścimy kilka dodatkowych zdjęć poniżej

Przed

Agnieszka

Agaprzed

Marta

Martaprzed

Teraz pozostaje nam tylko używać i czekać na efekty :)

 • Również rozpoczęłam :) tyle,że z 1 sierpnia i napisze Wam ,że juz teraz odczuwam po 7 dniach postęp, wprawdzie nie wzrost obecnych ale nowe mikro-rzęski kidy przejezdzam po lini rzęs opuszką :)

 • Justyna F

  podobno produkt rewolucyjny :) choć ja nie mam potrzeby wydłużać rzęs…mam za długie (zwłaszcza te dolne – nawet ich nie maluję, bo tragikomicznie to wygląda); mimo to życzę Wam powodzenia i spektakularnego wydłużenia! pozdrawiam upalnie xo

 • Chyba skusze się na kurację tym specyfikiem ;)

 • Czekam na efekty ;)

 • Mam i bardzo lubię ;)

 • karminowe usta

  Trzymam kciuki, aby kuracja przyniosła pożądane rezultaty:)

 • Ciekawa jestem efektów :)