Bluzka, spódnica oraz spodenki Romwe

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditEmail this to someone

Dzisiaj chcę Wam pokazać zamówienie w ramach stałej współpracy z Romwe. Wczoraj miałam trochę zapracowany dzień ze względu na weekendowy zjazd na uczelni. Zostało mi kilka zaliczeń, na które powinnam się przygotować, ale ostatnio nie mam do tego motywacji i strasznie ociągam się ze wszystkim. Dzisiaj znalazłam chwilę wolnego czasu i zabrałam się za robienie zdjęć oraz post ;) Ostatnio zamówiłyśmy spódnicę, bluzkę oraz spodenki. Dla Agnieszki przyszła bluzka, dla mojej mamy wzięłam spódnicę, a dla siebie spodenki.

Bluzka, spodenki i długa szara spódnica Romwe

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Pierwsza będzie bluzka, która jest modna w tym sezonie. Jest wykonana z cienkiego, przewiewnego materiału. Rozmiar jest taki jak podany na stronie. Wszystko się zgadza.
Spódnicę zamówiłam dla mojej mamy. Ubóstwia takie spódnice, dlatego chciałam sprezentować jej coś ładnego. Wczoraj została przymierzona i prezentuje się bardzo ładnie. Byłam naprawdę miło zaskoczona szyciem tej spódniczki, jest zrobiona bardzo dokładnie i nie możliwości, aby popruł się materiał. Śmiało mogłabym powiedzieć, że taką samą spódnicę znajdziecie w sieciówkach ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA
Spodenki z wyższym stanem… tutaj błąd padł niestety z mojej winy. Zamówiłam spodenki w za dużym rozmiarze, ale mam zamiar wybrać się do krawcowej i poprawić spodenki, ponieważ ich wykonanie jest bardzo dobre. Od samego początku bardzo mi się spodobały i nie zamierzam z nich rezygnować. Na zdjęciu uwieczniłam również moją kicię, która weszła w kadr jak tylko położyłam spodenki ;) Chyba również przypadły jej do gustu ;)

Cała stylizacja trochę mnie postarza, ale czego nie robi się dla mamy? ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Bluzka -> <<KLIK>>

Spódnica -> <<KLIK>

Spodenki -> <<KLIK>>

<<KLIK>>

<<KLIK>>

Coś przypadło Wam do gustu? ;)